Budva Turu

4 gün

Budva, Karadağ

Ulaşım: uçak

299 € Kişibaşı en düşük fiyat 4 gün

Müsaitliği kontrol et
VİZESİZ
İLKBAHAR DÖNEMİ
BUDVA
KARADAĞ - MONTENEGRO - CRNA GORA
Türk Havayolları Tarifeli Seferleri ile 2 Gece 3 Gün
29 Nisan 2017 Hareket
 
29 Nisan 1.Gün İstanbul – Podgorica - Sveti Stefan - Budva
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 05.00’da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1085 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08.05’de Podgorica’ya hareket. Yerel saat ile 08.55de varışın ardından özel aracımızla Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budva'ya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra  otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
30 Nisan 2.Gün Budva  (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor)
Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Fiyortlar Turu. Tivat - Porto Montenegro - Perast - Kotor (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda önce Tivat’a hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Gezimiz sırasında göreceğimiz şirin, barok kasaba Perast, sizi çok etkileyecek. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Geceleme otelimizde. 
1 Mayıs 3.Gün Budva - Podgorica - İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası en geç 11:00’da odalarımızı boşaltıyoruz. Alışveriş ve gezme imkanı. Saat 16:30’da otelden Podgorica havalimanına hareket. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayolları’nın TK 1088 sefer sayılı uçuşu ile 20.05’de  İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.50’de  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
—  -Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti, 
—  -Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
—  -Otellerde oda kahvaltı 3 gece konaklama,
—  -Alan/Otel/Alan transferleri, 
—  -Budva şehir turu,
—  -Otel vergileri, 
—  -Rehberlik hizmetleri.
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
—  -Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
—  -Seyahat sağlık sigortası 
—  -Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
—  -Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
—  -Müze ve ören yerleri girişleri, 
—  -Rehber ve şoför bahşişleri.
 
 

Konaklama detayları

3* Tatjana Hotel vb. - Budva


Tur programının tamamını göster Detayları gizle

Paket detayları

filtreyi sıfırla
Takvim
Gidiş
Süre
Yolcular
Oda tipi
Mevcudiyet
Fiyat
29 Nis 2017 İstanbul
4 gün
2
Double
Online
598 €
Seç Rezervasyon  

Konaklama detayları

3* Tatjana Hotel vb.

Ulaşım detayları

Ulaşım