Amsterdam Turu - 19 Mayıs

4 gün

Amsterdam, Hollanda

Ulaşım: Plane

399 € Kişibaşı en düşük fiyat 4 gün

Müsaitliği kontrol et
AMSTERDAM TURU
3 GECE 4 GÜN
19 Mayıs Dönemi
18-21 MAYIS 2017
 
 
Gün 1: ISTANBUL-AMSTERDAM
İstanbul Atatürk Havaalanı dış Hatlar gidiş terminalinde acentamız kontuarı önünde, 05:00’de buluşarak check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Türk havayollarının TK1951 tarifeli seferi ile 07:00’de Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varışımıza istinaden, alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle gezimize panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam şehir turumuza başlıyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanını ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayını görüyoruz. Amsterdam'ın açık ve hoş görü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shoplarıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağını ve Çiçek Pazarını geziyoruz. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Ekstra Tur: Tekne Turu (Yetişkin: 20 Euro Çocuk: 06-12 yaş 15 Euro) Bu turumuzda şehri, Amsterdam’ın oluşumunda ve ismini almasında rol oynayan Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Gün 2: AMSTERDAM
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam Turuna katılabilirler. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Holland Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Ekstra Tur: Marken & Volendam Turu (Yetişkin: 65 Euro Çocuk: 06-12 yaş 45 Euro) Misafirlerimizle, 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Marken’de yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz.Volendam’da Hollanda’nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. yy’da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı buluyoruz. 
Ekstra Tur: Grand Holland Turu (Yetişkin: 85 Euro Çocuk: 06-12 yaş 45 Euro) Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panoramik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında fotoğraf molası. (Trafik yoğunluğuna göre Delft veya Rotterdam’dan biri programdan çıkarılabilir)
Gün 3: AMSTERDAM
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Geceleme otelimizde.
Gün 4: AMSTERDAM - İSTANBUL
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Amsterdam Havalimanı'na transfer oluyoruz.  Check in işlemleri sonrası Türk havayollarının TK1956 tarifeli seferi ile 23:10’da İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
  
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER
Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul (IST)- Amsterdam– İstanbul (IST) ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
Seçeceğiniz otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Türkçe rehberlik hizmetleri
Alan-Otel-Alan transferleri
Programda belirtilen şehir turu
 
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Vize ücreti 
Özel Seyahat Sağlık Sigortası 
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar ( Ekstra Turlar)
 
 

Konaklama detayları

Park Inn Hotel vb. - Amsterdam


Tur programının tamamını göster Detayları gizle

Paket detayları

filtreyi sıfırla
Takvim
Gidiş
Süre
Yolcular
Oda tipi
Mevcudiyet
Fiyat
18 May 2017 İstanbul
4 gün
2
Double
Online
798 €
Seç Rezervasyon  

Konaklama detayları

Park Inn Hotel vb.

Ulaşım detayları

Ulaşım