Washington DC

23:14:07

GMT -04:00

1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)
Bugün
20º
Orta şiddetli yağmur
14º / 26º
 • Ça
  14º/22º
 • Pe
  16º/23º
 • Cu
  13º/19º
 • Ct
  10º/17º

Ulusal eserleri ve anıtları gez!
The National Mall bölgesindeki Washington ve ABD’nin simgesi özelliği taşıyan anıtları gezmek için en uygun zamanlar, geceler. Böylece, bu zamanlarda daha az kalabalık olduğu için uzun uzun tadını çıkarabilirsiniz. Eğer gündüz gezmek zorundaysanız bir tur otobüsü kullanmak mantıklı olacaktır.

 

Georgetown’da bir yürüyüşe çık!
Şehrin tarihi bölümlerinden biri olan Georgetown her dönem hareketli bir bölge. Gezerken farklı kültürlerden izler bulabileceğiniz restoranlara ve mağazalara uğramayı unutmayın!

 

C &O Kanalı boyunca bisikletle gez!
Yoğun şehir hayatından kaçmak için Washingtonluların en çok tercih ettiği yerlerden biri C & O kanalının tarihi öyküsünü öğrenebilir, bisiklet sürebilir, kanalda kayaking adı verilen aktiviteyi deneyebilirsiniz.

 

Great Falls Park’ta piknik yap!
Potomac nehrinin müthiş manzarası eşliğinde, bu 800 dönümlük parkta pikniğin yanı sıra at sürebilir, kaya tırmanıcılığını öğrenebilirsiniz.

 

Mount Vernon’u keşfet!
Burası, içindeki müze ve eğitim merkeziyle tam bir gününüzü harcayabileceğiniz bir bölge. Görülmesi şart olansa George Washington ve ailesine ev sahipliği yapmış, 500 dönümlük alana kurulmuş olan köşk!

 

Kennedy Center’da bir gösteri veya konser izle!
Washington’un en önemli sahne performansı mekânlarından biri olan Kennedy Center’ı, şehrin sanat ortamını da daha iyi anlayabilmek için gezebilir, eğer vaktiniz varsa burada bir etkinliğe katılabilirsiniz.