Venedik

18:47:08

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
Hafif yağmur
6º / 12º
 • Cu
  6º/12º
 • Ct
  8º/13º
 • Pa
  10º/13º
 • Pt
  9º/15º

Piccolo Mondo, Venice Jazz Club gibi eğlence mekanları, Venedik’in gidilmesi gereken en ünlü adresleri ve Venedik gece hayatına dair detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Venice Jazz Club

Jazz Club 19.00’da açılıyor. Konserler ise 21.00’de başlıyor. Konser esnasında yemek servisi olmadığı için yemek işini öncesinde halletmeniz gerekiyor. Venedik Bienali süresince sergilere de ev sahipliği yapıyor. Ancak perşembe ve pazar kapalı.

Adres: Ponte dei Pugni, 30123, Venedik

Piccolo Mondo

Şehrin ünlü dans ve eğlence mekanlarından biri. Piccolo Mondo’da 04.00’e kadar dans etmek isteyenler için açık. Ancak yoğun ve aralıksız müzik, sohbet için uygun değil.

Adres: Accademia D.D. 1056, 30100, Venedik

Il Caffe (aka Caffe Rosso)

Venedik'te güzel bir gece geçirmek isteyenler için Il Caffe (aka Caffe Rosso) hareketli yapısıyla misafirlerini bekliyor. Sıcak kanlı insanları ve eğlenceleriyle Il Caffe gece yaşamı için son derece ideal bir nokta.

Adres: Dorsoduro 2693, Venice, Italy

Osteria da Codroma

Osteria da Codroma yerel lezzetleri tadabileceğiniz aynı zamanda hoş bir akşam geçirebileceğiniz bir mekan. Özellikle çocuklu aileler için ideal bir nokta.

Adres: Centro Storico fondamenta Briati No. 2540, Venice, Italy

AquAlta

Özellikle Venedik sakinleri tarafından tercih edilen AquAlta modern tasarımı ve turistik gezi yapanlar için kolay seçenekleri ile son derece uygun bir mekan.

Adres: Piazza XXVII Ottobre 37, 30173 Mestre, İtalya

Skyline Bar

Skyline Bar Venedik'in en hareketli gecelerinin yaşandığı son derece şık bir bar. Çok sayıda farklı içki seçeneği ile Skyline Bar oldukça popüler bir mekan.

Adres: Giudecca 810, 30133 Venice, Italy

Taverna del Campiello Remer

Taverna del Campiello Remer Venedik'te müzikli bir akşam geçirmek için son derece uygun bir mekan. Taverna del Campiello Remer'de romantik bir akşam yemeği eşliğinde hoş bir müzik dinletisine katılmak size çok iyi gelecek.

Adres: Cannaregio 5701 Campiello del Remer | Sestiere Cannaregio, 30121 Venice, Italy

Circolo Golf Venezia Lido

Circolo Golf Venezia Lido Venedik'te biraz farklı bir eğlence arayanlar için son derece uygun bir alan. Golf sahası olarak hizmet veren bu alanda ister oyuna siz de katılabilir ister izleyici olarak vaktinizi geçirebilirsiniz.

Adres: Via del Forte | Alberoni-Lido, Venice, Italy

Live 20

Live 20 Venedik'teki en hit mekanlar arasında yer alıyor. Canlı müzik performanslarının verildiği Live 20'de eğlenceli bir akşam geçirmek son derece mantıklı bir tercih.

Adres: Jesolo, Italy

Aqualandia

Venedik'te özellikle yaz aylarında yapılacak bir gezi Aqualandia'da çok farklı bir noktaya taşınabilir. Farklı su parklarının bulunduğu Aqualandia'ya yaz aylarında yapılacak bir gezi unutulmaz olacaktır.

Adres: Buonarroti, 15, 30016 Jesolo, Italy