Venedik

20:48:07

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
12º
Hafif yağmur
8º / 15º
 • Ça
  10º/15º
 • Pe
  10º/16º
 • Cu
  12º/14º
 • Ct
  11º/15º

Venedik için uçak bileti ayırtmaya karar verdiğinizde mükemmel bir tatilin tadını çıkaracak ve uzun bir süre Venedik ile ilgili güzel anılara sahip olacaksınız. Çünkü ne Avrupa’da ne de İtalya'nın meşhur şehirleri arasında zengin kültürel mirası Venedik kadar canlı bir şekilde gözler önüne seren başka bir şehir yok. Venedik uçak biletleri için en uygun fırsatı seçtikten sonra hiçbir yerde karşılaşamayacağınız efsanevi kanalların ve altın kaplamalı sarayların sizi çekici güzelliği ile etkileyeceği bir şehri ziyaret etmek için hazırlanın.

Venedik uçak bileti fırsatları hakkında daha fazla bilgi

Venedik uçak biletleri için doğru fırsatı seçerek planlayacağınız bir gezi, her zaman büyük bir keyifle hatırlayacağınız bir gezi olacak. Şehri ikiye bölen Venedik’in ana caddesi olan Büyük Kanal manzarası unutulmaz. Karanlık suları koruyan masalsı renklerdeki görkemli binalar. İnsan, binaların her an lagün içerisine çökeceği ve şehrin sonsuza kadar gözden kaybolacağı izlenimine kapılır. Venedik’te şu anın tadını çıkar havası hakimdir: Bugünün tadını çıkar, çünkü yarın ne olacağını kim bilir. Venedik uçak biletleri fırsatını seçerek tercih ettiğiniz gezinin sonunda, buradaki, Venedik’teki her şeyin geçmişe ait olduğunu, sanatın her yerde olduğunu ve sıradanlığa yer olmadığını keşfedeceksiniz.

Benzersiz bir seçim: Venedik uçak bileti fırsatları

Venedik’in ortaçağa ait zafer günleri sırasında şehir sakinleri, muhteşem mimariyi süslemek için servet harcadılar. Altın Aslan bayrağını taşıyan gemiler Hint adalarının servetini getirdikçe Venedik, bunları arsız festivallerle kutlardı. Bu mirasın tadını artık turistler çıkarıyor. Nereye giderseniz gidin sanat çalışmalarını görebilirsiniz; tüm Venedik’e dağılan sarayların ve bazilikaların iç ve dış mimarisi hayranlık uyandırır.

Venedik için uçak biletlerinizi ayırtın

Venedik uçak biletlerini ayırtmayı seçtiğinizde sürprizlerle dolu bir gezi noktası seçmiş olacaksınız: Venedik, canlı bir resim gibi sürekli değişir. Yerin coğrafyası benzersizdir: Hiçbir haritada görünmeyen enfes lezzetler sunan bir pizzacıyı ya da ıssız kanalları keşfedebilirsiniz. Onlarca yıl burada yaşayan Venediklilerin bile her an yeni bir saklı geçit keşfedebildiği bu şehrin saklı caddelerindeki her gezinti eşsizdir. Zengin asil bir dulun gücü, zamanın getirdiği yaşlanmışlığı ve yine de herkesi etkileyen güzelliği ile sonbaharda lagün sularının akın ettiği ve turistlerle dolup taşan Venedik… başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız güzellikte ve eşsiz bir tatil deneyimi: Venedik.
 
Bavul.com: Venedik uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Venedik uçuşları için internet üzerinden check-in