Toronto

13:50:34

GMT -04:00

1 $ (CAD)
=
4.57 TL (TRY)
Bugün
Hafif yağmur
5º / 8º
 • Cu
  4º/7º
 • Ct
  5º/8º
 • Pa
  5º/10º
 • Pt
  5º/11º

Kanada gece hayatı için en kaliteli mekanlar, Toronto gece hayatı ve eğlencenin zirve yaptığı yerler ve çok daha fazlasını bu sayfadaki mekan detaylarında bulabilirsiniz.

Reservoir Lounge

Reservoir Lounge Toronto'nun son derece hareketli gece yaşamı için tercih edilebilecek örnek bir mekan. Disko, Caz Bar olarak hizmet veren Reservoir Lounge kulak pasını silmek ve güzel bir gece geçirmek isteyen ziyaretçilerini Toronto'da bekliyor.

Adres: 52 Wellington St. E, Toronto, Ontario, Kanada

Lula Lounge

Lula Lounge Toronto'nun meşhur eğlence hayatının zirvede yaşandığı mekanlar arasında yer alıyor. Arkadaşlarla yapılacak bir Toronto gezisinde unutulmaz bir akşam geçirmek isteyenler için Lula Lounge mutlaka görülmesi gereken bir yer.

Adres: 1585 Dundas Street West, Toronto, Ontario M6J 1T9, Kanada

Rex Jazz and Blues Bar

Toronto'da son derece nezih ve sıradışı mimari özelliklere sahip bir barda geceyi geçirmek istiyorsanız Rex Jazz and Blues Bar doğru mekan. Caz müzik tutkunları için bulunmaz fırsat ve konserler sunan Rex Jazz and Blues Bar Toronto gezinizde mutlaka gitmeniz gereken eğlence noktaları arasında.

Adres: 194 Queen St. W, Toronto, Ontario, Kanada

C'est What?

Toronto'nun Fransız kimliğine uygun bu kulüpte zaman özellikle kış akşamlarında benzersiz bir güzellikte geçiyor. Toronto eğlence hayatının seçkin örnekleri arasında yer alan C'est What? Toronto gezisinde mutlaka bir akşam geçirilmesi gereken mekanlar arasında.

Adres: 67 Front Street East, Toronto, Ontario M5E 1B5, Kanada

Yuk Yuk's Superclub

Yuk Yuk's Superclub Toronto'nun ünlü komedi kulüpleri arasında özel bir öneme sahip. Toronto'nun en kaliteli komedi kulübü olarak gösterilen Yuk Yuk's Superclub akşamları şehrin ve ülkenin ünlü komedyenlerinin gösterilerine ev sahipliği yapmakta. Toronto'da geçirdikleri eğlence hayatını bir sahne performansı ile zenginleştirmek isteyenler için Yuk Yuk's Superclub doğru tercih.

Adres: 224 Richmond St. West, Toronto, Ontario, Kanada

Real Sports Bar & Grill

Toronto'da spor tutkunlarına hizmet veren Real Sports Bar & Grill Toronto gece yaşamında da Torontolulara ve gezginlere üst düzey hizmet veriyor. 112 farklı bira seçeneği ve ortalamanın çok üstündeki menüsüyle Real Sports Bar & Grill geniş yerleşimiyle Toronto gezisi boyunca mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında.

Adres: 15 York St., Maple Leaf Square Toronto, ON

C Lounge

Toronto'nun spa dizaynından ilham alarak tasarlanmış bu sıra dışı lounge'unda zamanın nasıl geçeceğini fark etmeyeceksiniz. Havuzu ve VIP odaları ile C Lounge bir tatil köyünü andırıyor. C Lounge Toronto gece hayatı için en ideal mekanlardan birisi.

Adres: 456 Wellington St. West Toronto, ON, M5V 1E3

Ciao Wine Bar

Ciao Wine Bar Toronto'da hakiki bir İtalya tecrübesini konuklarına sunuyor. İtalya'nın en güzel şaraplarını ve lezzetlerini tadabileceğiniz bu büyülü atmosfer sizi mest edecek. Kanada gezilecek yerler arasında İtalyan lezzetlerini sevenler için Ciao Wine Bar mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir mekan.

Adres: 133 Yorkville Avenue Toronto, ON, M5R 1C4

Bier Markt

Belçika'nın eşsiz biralarından ilham alınarak bu formatta tasarlanmış Bier Markt 24 ülkeden 100'den fazla bira seçeneğiyle unutulmaz bir geceye sizleri çağırıyor. Toronto Ontario içerisinde en zengin bira çeşitlerini sunan bu mekana Toronto Üniversitesi öğrencileri de sıklıkla gelmekte.

Adres: 7 O'Neill Road Toronto, ON, M3C 3R6

Cube Nightclub

Queen ve Soko'nun kesiştiği noktada yer alan Cube Nightclub sıra dışı kokteylleri, elegans tasarımı ile gelenleri büyülüyor. Toronto gece hayatı ve eğlence noktaları arasında bir numarada yer alan Cube Nightclub'a uğramadan Toronto gezisi bitmiş sayılmaz.

Adres: 314 Queen St. West Toronto, ON, M5V 2A2