Toronto

01:34:44

GMT -04:00

1 $ (CAD)
=
4.57 TL (TRY)
Bugün
Hafif yağmur
6º / 13º
 • Sa
  2º/7º
 • Ça
  1º/5º
 • Pe
  1º/7º
 • Cu
  5º/14º

Toronto Apple Store ve diğer tüm alışveriş seçenekleri gezginleri bekliyor. Toronto gezisi için alışveriş noktalarına ve detaylarına sayfa içerisinde yer alan alışveriş mekan listesinden ulaşabilirsiniz.

St. Lawrence Market Complex

St. Lawrence Market Complex eski Toronto şehrinin günümüzde yaşayan en önemli yadigarları arasında yer alıyor. Uzun yıllar boyunca Toronto'ya sosyal yaşam merkezi, şehir merkezi ve pazar yeri olarak hizmet etmiş üç binadan oluşan St. Lawrence Market Complex yiyeceklerden el yapımı aksesuarlara kadar çok geniş bir alışveriş imkanını gezginlere sunuyor. Toronto alışveriş merkezleri arasında St. Lawrence Market Complex'in yeri çok başka.

Adres: 92 Front St. E., Toronto, ON, M5E 1C4

Yorkdale Shopping Centre

Kanada'nın en kapsamlı bölgesel alışveriş merkezi olan Yorkdale Shopping Centre dünyaca ünlü markaların en yeni ürünlerini bulabileceğiniz bir alışveriş merkezi. Toronto alışveriş merkezleri arasında Yorkdale Shopping Centre kapsamlı ürün gamı ve geniş iç tasarımıyla diğerlerinden sıyrılan bir mekan. Eğer seyahatinizde alışveriş yapmayı da planlalıyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir nokta Yorkdale Shopping Centre.

Adres: 3401 Dufferin St. Toronto, ON, M6A 3A1

Hazelton Lanes Shopping Centre

Hazelton Lanes Shopping Centre Toronto, Yorkville'de altmıştan fazla moda markasının hayat tarzı, giyim-kuşam ve takı ürünlerinin bulunduğu son derece seçkin bir mağaza. Toronto içerisinde en avant-garde markaları ve onların sıra dışı tasarımlarını arıyorsanız Hazelton Lanes Shopping Centre sizin için en ideal ve doğru nokta.

Adres: 87 Avenue Road Toronto, ON, M5R 3L2

Holt Renfrew – Yorkdale

Holt Renfrew Dünya'nın en ünlü moda ve lifestyle mağazaları arasında yer alıyor. Kozmetikten, mücevherata, erkek kadın giyim kuşam alanında en seçkin ve özel markaların tasarımlarının bulunduğu bu mağazada alışveriş bir keyfe dönüşüyor. Toronto alışveriş merkezleri arasında mutlaka ziyaret edilmesi gereken mekanlardan birisi Holt Renfrew.

Adres: 3401 Dufferin St. Toronto, ON, M6A 3A1

Gotstyle The Menswear Store

Gotstyle The Menswear Store sadece erkek giyim kuşam ürünlerine ayrılmış özel bir mağaza. Ted Baker'dan Tiger of Sweden'a kadar dünyanın en seçkin erkek giyim markalarının yer aldığı bu mağazada her tarza uygun kıyafetleri bulmak mümkün.   

Adres: 62 Bathurst St. Toronto, ON, M5V2P7

Kensington Market and Spadina Avenue

Toronto'da alışveriş seçenekleri arasında Kensington Market and Spadina Avenue çok ayrı bir öneme sahiptir. Bu sokak pazarında etraftaki binaların duvarları muhteşem grafitilerle kaplıdır. Bit pazar alışverişi yapmak isteyenler için çok sayıda eski ve retro ürünün yer aldığı Kensington Market and Spadina Avenue Toronto'daki alışveriş seçenekleri arasında yer alıyor.

Adres: Dundas St., Spadina Ave., Toronto, Ontario, Kanada

Yorkville

Yorkville Toronto'da yaşayan şehrin sakinlerinin ve turistlerin tercih ettiği ideal gezi ve alışveriş noktaları arasında yer alıyor. Kalabalık ve dinamik yapısıyla çok sayıda dükkana ev sahipliği yapan Yorkville alışveriş için uygun bir nokta.

Adres: Yonge and Bloor Sts., Yorkville Ave., Toronto, Ontario, Kanada

Toronto Eaton Centre

Toronto Eaton Centre her tarzda ürünün bulanabileceği devasa bir alışveriş merkezi. Toronto sakinlerine ve şehri gezerken alışveriş yapmak da isteyen herkese hizmet veren Toronto Eaton Centre uygun alışveriş fırsatlarını takip etmek isteyenler için ideal bir nokta.

Adres: 220 Yonge Street Suite 110, Toronto, Ontario M5B 2H1, Kanada