Toronto

16:00:47

GMT -04:00

1 $ (CAD)
=
4.57 TL (TRY)
Bugün
Rain and snow
2º / 7º
 • Ça
  -1º/4º
 • Pe
  1º/6º
 • Cu
  4º/14º
 • Ct
  7º/11º

Kuzey Amerika’daki en büyük 5. şehir ve Kanada’daki en büyük şehir olan Toronto, Ontario Nehri’nin kıyısında yer alır. Dünyadaki en uzun binadan parklara ve yeşil alanlara kadar şehirdeki turistik yerler, Toronto’yu uçak biletleri ayırtmanız ve Amerika kıtasının büyüsünden zevk almanız gereken yerlerden biri haline getirir. Bavul.com üzerinden Toronto uçak biletlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde ayırtın.

Toronto’ya online uçak bileti rezervasyonu

Toronto uçak bileti rezervasyonunuzu yaptırmak isterseniz seyahat etmek istediğiniz zaman aralığını belirleyin ve Toronto uçak bileti seçenekleri listesini inceleyin. Elde edilen sonuçları karşılaştırın ve Toronto uçak biletlerini ayırtmak için en iyi seçeneği seçin. Ayrıca seyahat tarihleriniz esnekse ± 3 günlük bir zaman aralığı için mevcut Toronto uçak bilet seçeneklerini inceleyin. Tıklayın ve Toronto uçak biletlerini ayırtın!

Toronto’ya online uçak bileti rezervasyonunu tamamlamak için…

Kolayca, kısa sürede ve düşük maliyetli mükemmel bir tatil planlayabilmeniz amacıyla Bavul.com, uçak bileti online rezervasyonunun yanı sıra online check-in, otel rezervasyonu ve gideceğiniz yer ile ilgili tavsiyeler de sunmaktadır. Kanada metropolünde en iyi tatili geçirmenizi sağlayacak bu fırsatlardan yararlanarak gezinizi hızlı, kolay ve hesaplı bir şekilde planlayabilirsiniz! Toronto uçak biletleri tekliflerini ve konaklama seçeneklerini inceleyin ve tatilinizi Kanada’da geçirin!

Toronto uçak biletlerinizi ayırtın ve seyahat programınızı hazırlayın

Toronto uçak biletlerinizi ayırtmaya karar verdikten sonra şehirde neler yapacağınızı da planlamaya başlamalısınız. Neleri ziyaret etmek istediğinizi ve şehirde ne kadar süre geçireceğinizi planlamalısınız. Toronto’ya ilk kez gidiyorsanız öncelikle CN Kulesi, Rogers Centre, Loma House, Ontario Park, Kensington Meydanı, Ontario Sanat Galerileri, Seramik Sanat Müzesi ve Toronto Adası gibi çeşitli turistik yerleri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Hiç uyumayan bir şehre yolculuk

Amerika Birleşik Devletleri’nin büyük şehirlerinde olduğu gibi Toronto da, yetersiz bulacağınız tek şeyin zaman olduğu bir şehirdir. Kanada metropolünün turistler tarafından tatil için tercih edilmesinin pek çok sebebi var: Alışılmadık kültürel etkinlikler, sinemalar, eğlence parkları, festivaller, çeşitli restoranlar ve en yüksek binaların büyüsü. Toronto, tüm zevklere hitap eder. Büyük şehrin harikalarını geri çevirmeyin – tatilinizin tadını çıkarın! Toronto uçak biletlerini ayırtın!