Tokyo

07:38:48

GMT +09:00

1 ¥ (JPY)
=
0.05 TL (TRY)
Bugün
20º
Orta şiddetli yağmur
17º / 24º
 • Cu
  14º/20º
 • Ct
  15º/21º
 • Pa
  18º/25º
 • Pt
  18º/23º

Tokyo Disney Resort, Tokyo gece hayatı, Tokyo’nun en popüler eğlence merkezleri, barları ve daha birçok ayrıntıya sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Tokyo Disney Resort

Tokyo Disney Resort Japonya’daki en ünlü eğlence merkezi. Çocuklu aileler burayı tercih ediyor. Tokyo Disney Resort, trenle 15-20 dakikada ulaşabildiğiniz Maihama bölgesinde.

Adres: 1-1 Maihama Urayasu 279-8511 Japan

Absolut Icebar Tokyo

Yazın farklı bir deneyim için Absolut Icebar’a mutlaka uğranmalı. Buzla kaplı Absolut Icebar doğal olarak soğuk! Yöresel Japon biraları Sapharo, Ebisu, Asahi, Kirin ve daha fazlası ya da roçi denen Japon likörleri burada içilebilir.

Adres:The Wall BLD, 4-2-4 | Nishiazabu, Minato-ku, Tokyo Prefecture, Japonya

Watashinchi Living Cafe & Bar

Kalabalık grupların tercih edebileceği bir mekan. Alışveriş sonrası yorgunluk atmak ve farklı içecek ve içkileri tatmak için ideal bir yer.

Adres:1-11-22 Sangendyaya, Setagaya, Tokyo Prefecture 154-0024, Japonya   

Tokyo Dome

Japonya’nın ilk kubbeli stadyumu olarak inşa edilen Tokyo Dome, Tokyo Dome City adı verilen geniş bir eğlence kompleksinin bir parçası. Ülkenin en popüler sporlarından olan beyzbola ev sahipliği yapan stadyum, dünya turneleri kapsamında Tokyo’ya uğrayan ünlü müzisyenlere sıklıkla sahne sağlıyor.

Adres: Koraku 1-3-61, Bunkyo, Tokyo

New York Bar

Park Hyatt Tokyo bünyesinde hizmet veren New York Bar, şehrin en sofistike barlarından biri olma şöhretine sahip. Lost in Translation filmiyle tüm dünyanın zihnine kazınan Shinjuku manzarasına sahip barda canlı müzik ve zengin bir şarap listesiyle keyifli vakit geçirmemek mümkün değil.

Adres: 3-7-1-2 Nishi Shinjuku

Kabuki-za Tiyatrosu

Geleneksel kabuki oyunlarının şehirdeki önde gelen sahnelerinden olan Kabuki-za’nın geçmişi Meiji dönemine dayanıyor. Her biri yaklaşık dört saat süren oyunları takip etmek için kulaklıkla İngilizce tercümesini dinlemek gerekiyor, ancak tercümeyle birlikte kabukinin kültürel bağlamıyla ilgili bilgi de veriliyor olması tecrübenizin yarım kalmamasını sağlıyor.

Adres: Ginza 4-12-15, Chuo-ku, Tokyo

Hanayashiki

1853’ten beri hizmet veren Hanayashiki, Japonya’nın en eski lunaparkı. Parkın kısıtlı alanı nedeniyle oyuncaklar çok büyük olmasa da, bazen mikro-park da denilen Hanayashiki bu eksikliğini sağladığı nostalji ile telafi ediyor. Kısıtlı alana sığdırılan yirmiden fazla oyun da çocuklara yeterince eğlence kaynağı sağlıyor.

Adres: 2-28-1 Asakusa, Taito, Tokyo

Geronimo

Roppongi’nin ortasında Vahşi Batı temalı bir bar bulduğunuzda şaşırmamanız gereken bir şehir Tokyo. Kızılderili eşyalarının dekorasyonda bolca kullanıldığı mekanın sahipleri ve çalışanları ise İngiliz.

Adres: 7-14-10 Roppongi, Tokyo