Tel Aviv

21:15:00

GMT +03:00

1 ₪ (ILS)
=
1.76 TL (TRY)
Bugün
19º
Açık
16º / 22º
 • Ct
  18º/23º
 • Pa
  18º/24º
 • Pt
  19º/22º
 • Sa
  18º/21º

Tel Aviv için uçak biletlerini ayırtarak başlayın. Paravion, seçtiğiniz seyahat dönemine göre Tel Aviv uçak bileti fırsatları hakkında detaylı bilgiler sunar. Tel Aviv, unutulmaz bir tatil geçirebileceğiniz olağanüstü tatil şehirlerinden biridir. Eski Ürdün diyarını keşfetmeyi planlıyorsanız, Tel Aviv listenizde yer almalıdır, çünkü burası İsrail’in ticari başkenti ve ilk modern İsrail şehridir.

 

Yapmanız gereken şey, seyahat tarihlerinize bağlı olarak Tel Aviv uçak biletleri için en uygun teklifi seçmektir. Bavul.com online rezervasyon sistemi, aynı anda Tel Aviv uçak biletlerinizi rezerve ettirmenizi ve satın almanızı sağlayacaktır. Ayrıca konaklama fırsatlarını gözden geçirme ve otel rezervasyonunuzu online gerçekleştirme fırsatınız bulunmaktadır.

Tel Aviv uçak bileti fırsatları ile modern zamanın ilk İsrail şehrini keşfedin

Acele edin ve Tel Aviv’e yapılacak olağanüstü bir gezi için rezervasyonunuzu yaptırın. Bavul.com web sitesi üzerinden Tel Aviv uçak biletlerinizi ve otel odanızı ayırtın. Böylece Tel Aviv Yafa'ya yapılacak unutulmaz bir gezi için hazır olacaksınız. Paravion, mutlu tatiller diler!

Tel Aviv uçak biletlerini ayırtma; Tel Aviv hakkında bilgi

Tel Aviv uçak biletlerinizi ayırttıysanız devam edin ve tatil yeriniz hakkındaki bilgileri araştırın. İlk bakışta Tel Aviv Yafa, Brooklyn rahatlığını, Paris’in cazibesini ve San Francisco’nun neşesini yeniden bir araya getiren şehirdir. Tüm bunların yanında kilometrelerce uzanan Akdeniz plajı Tel Aviv’i bir İsrail şehri yapmaktadır. Tel Aviv, İsrail tarihindeki önemli bir başarı öyküsüdür.

Gerçek bir başarı öyküsü - Tel Aviv uçak bilet fırsatları

Tel Aviv uçak biletlerini ayırtmaya ve bu şehrin çekiciliğini keşfetmek için gerekli tüm zamanı harcamaya değer. "Spring Hill" (Tel Aviv), modern İsrail’in ilk Yahudi yerleşim yeriydi. Sokaklar harcanan çabaları ve başarıları simgelemekte, İncil ve Tevrat’tan kahramanların adlarını taşımaları beklense de, çoğu zaman geçtiğimiz yüzyıldaki belediye başkanlarının ve kurucuların adlarını taşırlar. Tel Aviv merkezinin kentsel alanı hem çok geniştir hem de yürüyerek gezilebilecek durumdadır. Meşhur Carmel pazarından piknik için taze meyve ve sebzeler seçebilir, Nachalat Binyamin sokağındaki sanat çalışmalarına yakından göz atabilir ve hoş Sheinkin mağazasında ve King George caddelerinde alışveriş yapabilirsiniz. Rothschild Bulvarı, şehrin ilk caddelerinden biriydi; ağaçlar ile çevreli bir kaldırım, sizi şehir merkezine götüren bir bisiklet yolu ve her zaman ilginç bir şeyler bulacağınız pek çok restoranın çardağı. Yöre halkını gözlemlemeniz ve geniş yemek seçeneklerini tatmanız için kafeleri, barları ve restoranları ziyaret etmek için tüm tatilinizi Tel Aviv’e adayabilirsiniz. Tel Aviv, gerçekten zengin bir tarihi ve genç ruhu ile eskinin ve yeninin dünyasıdır.

İsrail’e gezi

Paravion, size, İsrail’e yapılacak geziler için mevcut uçak biletleri hakkında tüm bilgileri sunar. Böyle bir ziyaret için seçilen mevsime bakılmaksızın Paravion, en uygun seyahat seçeneğini bulmanızda size yardımcı olacaktır. İsrail uçak biletleri fırsatlarının yanı sıra sitemiz, seçtiğiniz aynı zaman aralığı için mevcut konaklama seçeneklerini de sunmaktadır.

Bavul.com: Tel Aviv’e online uçak bileti rezervasyonu ve Tel Aviv uçuşları içininternet üzerinden check-in.