Sao Paulo

14:34:47

GMT -03:00

1 R$ (BRL)
=
1.4 TL (TRY)
Bugün
18º
Az bulutlu
14º / 23º
 • Ct
  17º/24º
 • Pa
  15º/26º
 • Pt
  18º/23º
 • Sa
  16º/19º

Brezilya’da bir tatil macerasına hazır mısınız? Paravion, Brezilya topraklarında böyle bir gezi için São Paulo’yu tavsiye etmektedir. Web sitemiz, tercih ettiğiniz seyahat süresine göre São Paulo uçak biletleri hakkında tüm bilgileri sunmaktadır. Ayrıca Bavul.com, seçtiğiniz süreye göre ± 3 günlük zaman aralıkları için de São Paulo uçak biletlerini incelemenizi sağlamaktadır.

 

Bir kaç basit adımla São Paulo uçak bileti rezervasyonunuzu tamamlayabilir ve yola çıkmaya hazırlanabilirsiniz! Seyahat tarihlerinizi seçin; São Paulo uçak biletleri fırsatlarını gözden geçirin; São Paulo uçak biletleri arasından en uygun fırsatı seçin. São Paulo uçuş rezervasyonu tamamlayın; Tıklayın ve seyahat etmeye hazırsınız!

São Paulo uçak bileti ve otel rezervasyonu: Tümü Paravion online sistemi üzerinden

São Paulo’ya gezi planlama işleminin zevkli ve kolay olması için Paravion, São Paulo uçak biletlerinin ve kayıt yaptırabileceğiniz otellerin eksiksiz bir listesini sunmaktadır. São Paulo uçak biletleri, doğruca online sistem kullanılarak klasik yöntemden daha hızlı ve daha uygun şekilde site üzerinden ayırtılabilir. Sistem aynı zamanda havaalanında çok uzun süre beklemek zorunda kalmamanız için check-in işlemlerini de sunmaktadır.

São Paulo için uçak biletleri: Brezilya’nın en büyük metropolitan bölgesine gezi için

Online uçak bileti rezervasyon sistemini hakkında bilgi sahibiyseniz Brezilya’nın metropolitan merkezi, São Paulo hakkında kolayca daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Burası, eyaletlere bölünmüş Brezilya Federal Cumhuriyeti’nde aynı isimle anılan eyaletin başkentidir. São Paulo eyaleti. Brezilya topraklarının sadece %3’ünü kaplamaktadır, ancak Brezilya’nın en kalabalık kentsel alanlarından birine, güçlü ve çeşitlenmiş bir ekonomiye sahiptir. Diğer yandan São Paulo, Brezilya’daki en fazla sayıda yabancı turiste ev sahipliği yapan yerlerden biridir.

Portekiz metropolüne ilk adımlar - São Paulo uçak biletleri teklifleri

Bavul.com, São Paulo uçak biletlerinin rezervasyonu sonrasında şehirde bir sanal tur atarak sizi bekleyen tarih, kültür ve medeniyet hakkında az çok bilgi edinmenizi tavsiye etmektedir. Hızla büyüyen São Paulo şehri, 15 milyondan fazla nüfusuyla dünyada en büyük kentsel nüfusun bulunduğu şehirler arasındadır. Bu yoğunluk, insan çeşitliliğinin getirdiği hareketli bir kültürle birleşimi yansıtması nedeniyle ilgi çekicidir. İtalya, Lübnan ve hatta Japonya’dan bile gelerek şehre yerleşenler bulunmaktadır. Ancak São Paulo bugün olduğu gibi her zaman büyük bir şehir değildi.

Tatilden döndüğünüzde harika bir hikayeye sahip olmak istiyorsanız São Paulo &ndash uçak biletlerini ayırtın

São Paulo uçak biletleri ile Brezilya’nın en kozmopolit şehrine olağanüstü bir gezi düzenleyeceksiniz. Bir zamanlar bir kaç Guaianás yerlisinin bulunduğu kırsal bir alandan başka bir şey yoktu. 1532 yılında Portekizliler bölgeye ulaşarak günümüzde şehirdeki görülmesi gereken yerlerden biri olan São Paulo adıyla bilinen bir cemaatin yerleşebileceği kent alanını kurmaya başlayınca, São Paulo da gelişmeye başladı ve Brezilya’nın en hızlı ve en büyük gelişime sahip kenti ve meşhur iş merkezi haline geldi. São Paulo’nun her yerine dağılan anıtlar, şehrin sosyal tarihi hakkında bilgi vermektedir. Bunların en ünlüsü, İtalya göçmenlerinin onuruna inşa edilmiş Edifico İtalya’dır. Tiyatro severlerin Broadway’den ve uluslararası klasik konserlerden gösteriler izlemeye gittikleri Şehir Tiyatrosu da dahil olmak üzere performansların izlenebileceği pek çok yer bulunmaktadır. Gece hayatını sevenler için kafelerden, diskoteklerden ve barlardan dönüşte güneşin doğuşunu izlemek keyif verici olacaktır. Alışverişi sevenler için Jardim Paulista gidilmesi gereken doğru yerdir. São Paulo’da mutfak lezzetlerini kaçırmamalısınız. Tüm tatları ve restoran çeşitliliği ile her zevke ve keseye uygun menüler sunmaktadır. Binlerce restoran, geleneksel Brezilya yemeklerinden Avrupa yemeklerine ya da daha egzotik yemeklere kadar hayal edebileceğiniz her çeşit yemeği servis etmektedir. Bölgenin gözde yemeği olan feijoada’yı denemeyi unutmayın! Dışarıda yemek yemenin São Paulo’da sadece arada sırada gerçekleştirilen bir etkinlik olmadığı, daha ziyade bir yaşam tarzı olduğu söylenebilir.

Brezilya’da Tatil

São Paulo’nun yanı sıra Rio de Janeiro da Brezilya'nın en önemli turistik yerlerinden biridir. Brezilya uçak biletlerinizi zamanında ayırtın ve Brezilya’nın en meşhur turistik şehirlerinden birine seyahat etmeye hazırlanın.

Bavul.com: São Paulo &ndash uçak bileti için online rezervasyon ve uçuşlar için online check-in.