San Francisco

13:05:37

GMT -07:00

1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)
Bugün
11º
Az bulutlu
8º / 14º
 • Ct
  10º/16º
 • Pa
  12º/21º
 • Pt
  11º/17º
 • Sa
  10º/14º

San Francisco ziyaret etmeyi planladığınız yerler listesinde yer alıyor mu? Almıyorsa eklemenin zamanı. Paravion, bu turistik yer için mevcut teklifler ile ilgili eksiksiz bilgiler sunar ve online sistemi kullanarak uçak biletlerini ve San Francisco’da kalacak yeri ayırtmanızı sağlar. San Francisco’ya uçak biletleri, en çok puan alan otellerde konaklama tavsiyeleri ve şehirde turistlerin en beğendiği yerler hakkındaki bilgiler için önerileri gözden geçirin.

Böyle bir tatil için ilk adım, San Francisco uçak biletlerini ayırtmaktır, bu nedenle yapmanız gereken şey seyahat bilgilerini doldurmak ve havayolu şirketlerinin fırsatlarını incelemektir. San Francisco için uçak bileti fırsatlarını incelemek istediğiniz bir seyahat süresi seçin; San Francisco uçak biletleri için en uygun seçenekleri seçmek amacıyla listedeki teklifleri gözden geçirin; Ayrıca mümkün olan en düşük fiyat ile San Francisco uçak biletlerini satın alma fırsatının tadını çıkarmak için ilk seçilen zaman aralığından itibaren ± 3 günlük bir zaman aralığında sunulan önerileri gözden geçirin.

San Francisco için online uçak bileti rezervasyonu, internet üzerinden check in ve otel rezervasyonu

San Francisco uçak biletlerinizi online olarak ayırtma imkanının yanı sıra Bavul.com, online sistemi kullanarak check-in işlemini de tamamlamanızı sağlar. San Francisco uçak biletlerinizi ayırttıktan sonra kesinlikle zaman kaybetmeyin ve bu turistik mekan için konaklama seçeneklerini de gözden geçirin. Otel odalarının online rezervasyonu, Amerika Birleşik Devletleri’ne yapılacak gezi planlaması için gerekli zamanı da kısaltacaktır.

San Francisco uçak bilet fırsatları

Los Angeles genç, güçlü ve gürültülü bir yer iken San Francisco onun daha yaşlı, daha sessiz ve dengeli kardeşi olarak düşünülebilir. Bir sonraki tatil yerine karar verdiğinizde ve San Francisco için uçak biletlerinizi seçtiğinizde Amerika’nın gözde şehriyle buluşmaya hazırsınız demektir. Dünyadaki en güzel ve fotoğraflanmaya değer köprülerinden biri olan Golden Gate Köprüsünde yapılacak geziyi kaçırmamalısınız. Şehrin bir diğer çekici yeri Alcatraz adası ya da diğer adıyla "Pelikan Adası"dır. Buraya yapılacak ziyaret, bu adanın hikayesini – geçmişini, ünlü Alcatraz hapishanesine ev sahipliği yapan adanın doğasını ve tehlikelerini size sunacaktır.

En görkemli tramvaylar ile yapılacak gezintiler de San Francisco uçak biletleri fırsatı ile birlikte sunulmaktadır.

Acele edin ve San Francisco uçak biletlerinizi ayırtın, sonrasında zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirerek Amerika’nın bu şehrinde hoş bir tatil geçirin! Şehrin cadde ağı, en dik şehir manzaralarından birini sunmaktadır ve San Francisco’ya sahip olduğu ünü veren eşsiz bir görüntü oluşturmaktadır. Bu eğimli caddeler, çok iyi bilinen San Francisco toplu taşıma sisteminin – teleferik sisteminin oluşmasına yol açmıştır. Bu eski teleferikler hala şehir içinde çalışmaktadır. San Francisco toplu taşıma sistemi bir dağlık alan taşıma sistemidir ve Amerika’nın en özgürlükçü ve en çeşitli topluluğu ile özdeşleşmiştir.. Sayısız millet ve yaşam tarzı, San Francisco’nun çok kültürlü toplumunda yansıtılmaktadır. Semtler arasında gezinti ve şehrin her yönünü öğrenme, ziyaretçiler için büyüleyici bir deneyimdir.

Kuzey Amerika’ya geziler

San Francisco ya da New York, Los Angeles, Miami ya da Las Vegas’ı ziyaret etmek istediğinizde Bavul.com, Amerika Birleşik Devletleri için uçak biletleri teklifleri hakkında sizlere bilgi sunmakta, bunların yanı sıra bu biletler için online rezervasyon imkanı sağlamaktadır.

Bavul.com: San Francisco uçak biletlerinin online rezervasyonu ve San Francisco uçuşları için internet üzerinden check-in.