Reykjavik
1 kr (ISK)
=
0.04 TL (TRY)
Bugün
Kapalı
0º / 5º
 • Ça
  3º/7º
 • Pe
  5º/7º
 • Cu
  6º/7º
 • Ct
  7º/9º
Doğanın en güzel manzaralarına tanıklık edeceğiniz bu şehirde, safari gezilerinden trekkinge, tarihi keşiflerden müze turlarına kadar onlarca renkli ve eğlenceli aktivite sizi bekliyor. Şehre adım atmadan önce Reykjavik’te gezilecek yerler listesi ve detaylarını inceleyebilir, programınızı önceden yapabilirsiniz.


Geysir Ulusal Parkı: Hala aktif olan bölgede, buzullarından içinden fışkıran sularla unutulmaz anlara tanıklık edebilirsiniz.

Gullfoss (Altın Şelale): 10.000 yıllık şelalenin görkemli görüntüsü ile büyülenebilirsiniz.

Kuzey Işıkları: Eğer doğru zamanda doğru yerdeyseniz kuzey ışıklarının rengarenk ışık oyunlarına tanıklık edebilirsiniz. Kafanızı gökyüzüne çevirmeniz yeterli.

Blue Lagoon: Beyaz manzaralara eşlik eden bu gölün suyu sıcacık. Siz de yerler karla kaplıyken sıcak suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Reykjavik City Hall: 20 yüzyıl İzlanda mimarisinin önemli örneklerinden olan bina, Reykjavik’da gezilecek noktalar arasında ilk sıralarda geliyor.

Hallgrímskirkja Kilisesi: Mimari detaylarıyla büyüleyen yapı, şehrin en önemli kiliselerinden biri.

Reykjavik Açık Hava Müzesi: Bu müzede, şehrin tarımcılık geçmişine doğru bir yolculuk sizi bekliyor.

National Gallery: 19 ve 20 yüzyılda yaşamış İzlandalı sanatçıların eserlerini görebileceğiniz müze, pazartesi günleri kapalı.