Pekin

03:51:07

GMT +08:00

1 ¥ (CNY)
=
0.86 TL (TRY)
Bugün
18º
Kapalı
14º / 22º
 • Pe
  12º/20º
 • Cu
  12º/25º
 • Ct
  13º/23º
 • Pa
  14º/20º

Paravion, sizi Pekin uçak biletleri teklifleri ve en uygun konaklama seçenekleri ile ilgili tavsiyeleri online olarak gözden geçirmeye davet ediyor. Pekin uçak biletlerini ayırtmak için: Gitmek istediğiniz zaman aralığını seçin ve bu zaman aralığında Pekin’e yönelik tüm uçak biletlerinin tam listesini görüntüleyin: Paravion tarafından sunulan Pekin uçak biletleri fırsatlarını karşılaştırın; Ayrıca seyahat tarihleriniz esnekse ilk olarak seçilen zaman aralığından itibaren ± 3 günlük zaman aralıkları için mevcut Pekin uçak bileti fırsatlarını da inceleyebilirsiniz; En uygun seçeneği seçin ve Pekin uçak biletlerinizi alın.

Pekin uçak bileti ve otel rezervasyonu, sanal şehir turu

Bavul.com, Pekin uçak bileti teklifleri sunarken aynı zamanda otel seçenekleri, etkinlikler, gelenekler ve başlıca turistik yerler hakkında da bilgiler sunmaktadır. Pekin uçak bileti ve otel rezervasyonu tamamen online olarak gerçekleştirilmektedir. Böylece en uygun teklifleri ve daha fazla konforu elde edersiniz.

Pekin uçak bileti fırsatları – Çin tarihi, dünü ve bugününe uzanan bir yolculuk

Paravion, Pekin uçak biletlerinizi ayırtır ayırtmaz hemen sanal şehir turu ile devam etmenizi önermektedir. Paravion sistemini kullanarak Pekin için uçak biletlerinin online rezervasyonunu gerçekleştirmenizle birlikte gideceğiniz yer hakkında ek bilgiler alabilirsiniz. Böylece kendi gezi programınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Pekin uçak biletleri ile Çin’in başkentine yapılacak bir gezi

Vaktinizi boşa harcamayın ve farklı bir dünya ve farklı bir medeniyet olan Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin’e gidin. Yapmanız gereken tek şey, zamanında Pekin uçak biletlerinizi ayırtmak ve bu şehri ziyaret etme hayalinizi gerçekleştirmektir. Dünyada geleneğin ve yeniliğin böyle ilginç bir şekilde birleştiği Pekin gibi başka hiçbir şehir yok. Aşırı görkemli saraylar, komünist dönemin binaları ve kapitalizmin modern mihrapları arasındaki şok edici zıtlık, etkileyici ve aynı zamanda da şaşırtıcıdır. Bu nedenle Pekin uçak biletlerinizi ayırttıysanız bu şehrin endamının ayaklarınızı yerden kesmesine hazır olun. Mao üniformaları giymiş yaşlı insanları caddede görseniz bile Pekin, şehrin cansız, komünist havasından kurtulmak ve yeni, parlak bir imaj oluşturmak için çaba sarf ediyor. Sokaklarda ve virane barakalarda gelişigüzel yayılmış çay evleri, berber dükkanları ve manavlardan oluşan geleneksel ”hutong” caddelerinin yanı başlarında yeni mağazalar, oteller ve restoranlar uzanmaktadır. Diğer uçta ise turistler, Çin imparatorluğunun gösterişli binalarını ziyaret edebilir. Muhteşem Yasak Şehir bunların en çok bilinenidir. Şatafatlı dekorasyonları ve saklı iç bahçeleri ile saray, imparatorun ve saray mensuplarının yaşadığı gösterişli dünyanın etkileyici bir resmini ortaya koyuyor. Pekin aynı zamanda ticaret yapılan kalabalık bir caddenin ortasında gizlenmiş sakin Taoist tapınağı Dong Yue gibi eski tapınakları ile övünür. Sonuncu ama son derece önemli başka bir nokta ise Pekin’in Çin yemeği tutkunları için ideal bir yer olmasıdır. Pekin, ülkenin her yerinden çeşitli yöresel mutfakların buluşma noktasıdır; şehir sakinleri için akşam yemeğinin gözde alışkanlıklardan biri olduğu bilinen bir gerçektir. Pekin uçak biletlerinizi ayırtmak için tereddüt etmeyin.

Çin’deki diğer tatiller

Paravion’un uçak biletlerini ve Çin’deki kalacak yeri sağladığı bir diğer yer Hong Kong’tur. Gözde tatil beldeleri listesine, Pekin’in yanına Hong Kong’u eklemekte tereddüt etmeyin.
 
Bavul.com: Pekin’e online uçak bileti rezervasyonu ve Pekin uçuşları için internet üzerinden check-in.