Orlando

04:50:27

GMT -04:00

1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)
Bugün
25º
Parçalı bulutlu
20º / 30º
 • Ça
  21º/27º
 • Pe
  21º/28º
 • Cu
  22º/29º
 • Ct
  21º/30º

İster tek başına ister ailenizle seyahat ediyor olun bu şehir size inanılmaz seçenekler sunabilir. Temalı eğlence parklarından adrenalin dolu saatler geçirebileceğiniz eğlence merkezlerine kadar onlarca farklı alternatifiniz olduğu şehirde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Renkli, ışıltılı ve bir o kadar da hareketli bir tatil hayal ediyorsanız

Orlando’da gezilecek yerler ile ilgili önerilerimize göz atarak işe başlayabilirsiniz.

SeaWorld® Orlando: Okyanusun sevimli canlılarıyla vakit geçirmek, onları gösterilerini seyretmek ve soyu tükenmekte olan canlılar hakkında detaylı bilgi almak için ziyaret edebileceğiniz merkez, şehrin en göz alıcı noktalarında biri.

LEGOLAND® Florida Resort: Legoların eğlenceli ve renkli dünyalarına adım atmaya ne dersiniz? Lego tarihi ve gelişimi hakkında bilgi alabileceğiniz merkezde eğlenceli ve unutulmaz oyunlar sizi bekliyor.

Universal's Islands of Adventure®: Şehir merkezine yaklaşık 10 km mesafedeki macera alanında fantastik filmlerin büyülü dünyasından çizgi filmlerin renkli dünyasına kadar birçok detaya sahip aktivite alanı yer alıyor.

Universal Studios Florida®: O çok sevdiğiniz filmin bir karesi, en çok hasılat yapan gişe filmlerinin karakterleri ya da dövüş sahnelerini görebileceğiniz stüdyolar için bir tam günlük süre ayırmanız gerekiyor.

Epcot®: Canlı performanslar, interaktif eğlenceler ve dans gösterileriyle dolu bir eğlence dünyası arıyorsanız burası tam size göre.

Busch Gardens Tampa: Orlando’da gezilecek noktalar arasında yer alan merkezde adrenalin dolu dakikalara hazır olabilirsiniz.

Magic Kingdom® Park: Işıltılı ve eğlenceli gösterilerle dolu bu park alanı her yıl milyonlarca turistin ilgi odağı oluyor.

The Orlando Eye: Şehrin panoramik görüntüsünü izlemek ve fotoğraflamak için ideal bir aktivite olabilir.

Florida Üniversitesi Arboretumu: Botanik bahçesini de içine alan arboretum 32 hektarlık bir alan üzerinde yer alıyor.

Müzeler: Charles Hosmer Morse Müzesi, Cornell Güzel Sanatlar Müzesi, Orlando Sanat Müzesi, Uluslararası Troley ve Tren Müzesi, Orange County Regional History Center şehirde sizi bekleyen müzeler.

The Orlando Bilim Merkezi: Her yaştan ziyaretçi için interaktif etkinliklerin yer aldığı merkezde zaman zaman gerçekleştirilen deneylere de şahit olabilirsiniz.