Nice

15:32:46

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
11º
Hafif yağmur
9º / 12º
 • Cu
  8º/14º
 • Ct
  8º/15º
 • Pa
  10º/15º
 • Pt
  11º/15º

En keyifli tatil doğru yemek tercihleriyle başlar. Nice'da gurme lezzetler tadabileceğiniz muhteşem mekanların bilgisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında sizleri çeşitli dünya mutfaklarından her damak tadına uygun lezzetler sunan mekanlar sizleri bekliyor.

Restaurant L'Abbaye

Nice'in en şık aile restoranlarından biri olan Restaurant l'abbaye toplam 80 kişiyi ağırlayabilen dış bahçesiyle büyüleyici bir görünüme sahip.  İki kişilik özel odalarıyla çiftlere özel hizmet de veren L'Abbaye Nice'te Famille Plus sertifikalı restoranlardan bir tanesi. Enfes pizzalarını tatmadan L'Abbaye'den ayrılmayın!

Adres: 15, rue du Pont Vieux Place Rossetti 06300 - Nice 

Restaurant La Cambuse

Nice'teki Gurme restoranlarının başında gelen Restauran La Cambuse şık dizaynı ve leziz yemekleriyle sizleri bekliyor. Nice'e özel tatları bulabileceğiniz bu restoran saat 22:00'den itibaren servise başlıyor. Çalışanlarının Fransızca'nın yanı sıra İngilizce ve İtalyanca bildiği bu mekanda Nice'in en şık gurme restoranlarının birinde yemek yeme ayrıcalığından siz de yararlanabilirsiniz.

Adres: 5 cours Saleya 06300 - Nice

Restaurant L'Autre Instant

Nice'ye gelmişken Akdeniz mutfağının lezzetli tatlarından denememek olmaz. Restauran L'Autra Instant başta Akdeniz mutfağı olmak üzere dünya mutfaklarından çok leziz örneklerini size sunuyor. Çiftlere özel odaları ve geniş hizmet anlayışıyla Restauran L'Autre Instant'a mutlaka uğramalısınız.

Adres 1 bis rue Dalpozzo, 06300 - Nice

Restaurant La Casbah

Nice'te Akdenizin karşı kıyısında yer alan Fas ve Tunus'un zengin mutfak kültüründen de yararlanmamak olmaz. Restaurant La Casbah Nice'te üst düzey hizmeti ve oryantal dizaynıyla sizleri bekliyor. İster içeride ister elde yiyebileceğiniz farklı lezzetleriyle Restaurant La Casbah'ı mutlaka görmelisiniz.

Adres: 3 rue du Dr Balestre, 06300 - Nice

Restaurant Don Carlo

Nice'teki en iyi pizzacıların başında gelen Restaurant Don Carlo saat 22:00'dan sonra hizmet vermeye başlıyor. Farklı pizza örnekleri ve Akdeniz mutfağından lezzetleriyle Restaurant Don Carlo'yu mutlaka görmelisiniz. Restaurant Don Carlo'da bir yandan yemeğinizi yerken bir yanda da Nice'te yaşamı izleyerek vakit geçirebilirsiniz.

Adres: 7 rue Paul Déroulède, 06300 – Nice

Les Amoureux

Les Amoureux Nice'teki en lezzetli pizzaları tadabileceğiniz bir restoran. Les Amoureux pizza sevmeyenler için bile iştah açıcı bir mekan özelliği taşıyor.

Adres: 46, Boulevard Stalingrad, 06300 Nice, France

Le Vingt4

Le Vingt4 Nice'te canı İspanyol mutfağının önemli aperatifleri arasında sayılan tapas çekenler için gerçek bir kurtarıcı özelliği taşıyor. Özellikle öğleden sonra atıştırmalık bir şeyler yemek isteyenler için Le Vingt4 ideal bir restoran.

Adres: 24 rue Alphonse Karr, 06000 Nice, France

Luc Salsedo

Luc Salsedo Nice'te servis kalitesi son derece yüksek restoranlar arasında yer alıyor. Güzel bir hizmetin eşliğinden lezzetli bir yemek yemek isteyenler için Luc Salsedo doğru adres.

Adres:14, Rue Maccarani, 06000 Nice, France (Centre)

Fenocchio Glacier

Fenocchio Glacier Nice eski şehir merkezinde yer almakta. Fenocchio Glacier'in lezzetli dondurmalarını yemeden Nice'ten ayrılmayın!

Adres: 2, Place Rossetti, 06300 Nice, France

Pizza Quebec

Pizza Quebec Nice lezzetli bir pizza yemek isteyenleri bekliyor. Zengin menü seçeneği ve kaliteli hizmetiyle Pizza Quebec harika bir yemek molasını size sunuyor.

Adres:  43 Rue Massena, 06000 Nice, Fransa

La Maison de Marie

Kaliteli servis ve iyi yemek arayanlar için La Maison de Marie ideal bir nokta. La Maison de Marie sade dekorasyonu ve leziz ördekleri ile size eşsiz bir Nice akşamı vaadediyor.

Adres: 5 Rue Massena, 06300 Nice, France

Boccacio

Nice gezinizde şatafatlı bir akşam yemeği yemek istiyorsanız Boccacio doğru adres. Son derece görkemli bir dekorasyona ve tasarıma sahip Boccacio'da servis kalitesi ve yemeklerin lezzetinden mest olacaksınız.

Adres: 7 Rue Massena, Nice, France