Nice

21:04:22

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
12º
Açık
10º / 15º
 • Ça
  11º/15º
 • Pe
  11º/16º
 • Cu
  12º/18º
 • Ct
  14º/18º

Mücevherden özel butiklere kadar Nice'da alışveriş yapabileceğiniz bir çok mekan alternatifi bu sayfada. Nice haritası üzerinden ve sayfanın alt kısmında bulunan mekan listesinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Abysse

Farklı bir dükkan formatını sunan Abysse daha önce gezdiğiniz hiçbir mücevherat dükkanına benzemiyor. Bu küçük kuyumcuda dünyanın en seçkin mücevherlerini bulabilirsiniz. Nice seçkin insanların tercih ettiğini bir numaralı seyahat ve ikamet noktalarından birisi olduğu için burada üretilen mücevherlerin ne derece güzel olduğunu tahmin etmek hiç de zor değil!

Adres: 17 av Jean Médecin, 06000 Nice

L'Adresse

Valérie isimli bir hanımefendinin işlettiği bu butikte moda dünyasının en yeni markalarının ve modellerinin birbirinden seçkin ürünlerini bulabilirsiniz. Nice'te her yerden önce insanların beğenisine sunulan bu butiği mutlaka Nice'teki alışverişleriniz için ziyaret etmelisiniz.

Adres: 12 rue de France 06000 - Nice           

Boutique Alziari

Nice'in zeytin yağı alanında yerli markaları arasında yer alan Alziari Butik 1868 yılından bu yana müşterilerine hizmet veriyor. Nice'te gezilecek yerler arasında alışveriş için bir numarada yer alan Alziari'yi mutlaka gezin. Ürünlerinin kalitesi tartışmasız mükemmel düzeyde olan Alziari'yi mutlaka ziyaret edip zeytin yağlarından da almalısınız.

Adres: 14 rue Saint-François de Paule 06300 - Nice

Couqueto

Nice'i gezen turistler için hizmet veren bu alışveriş noktasında en güzel hediyelik eşyaları bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Nice turu boyunca arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize anlatmak isteyeceğiniz onlarca detayı burada hediyelik eşyalar şeklinde bulabilirsiniz.

Adres: 8 rue Saint-François de Paule 06300 - Nice

Diz'Art

Nice'in sakinleri ve gezinleri için hizmet veren bu şirin dükkandaki ürünlerin neredeyse tamamı el yapımı. Ev dekorasyonu için ışıklar, masa süsleri, takılar ve diğer küçük aksesuarların özenle imal edilip satıldığı Diz'Art'tan eviniz için harika süsler alabilirsiniz.

Adres: 10 rue Alberti 06000 – Nice

Cours Saleya

Cours Saleya Nice'teki en önemli alışveriş noktaları arasında yer alıyor. Tatil dönüşü hediyeleri için alışveriş yapacaksanız Cours Saleya doğru adres.

Adres: Cours Saleya, 06300 Nice, France

Marche aux fleurs

Nice'in çiçek pazar olarak da bilinen Marche aux Fleurs son derece rağbet gören bir pazar. Giyim-kuşamdan yiyeceklere kadar çok sayıda ürünü bu pazarda bulabilirsiniz. 

Adres: 91 Quai des Etats-Unis, Nice, France

Galeries Lafayette

Nice'te Paris merkezli bir alışveriş merkezi olan Galeries Lafayette oldukça cazip bir alışveriş noktası. Çok sayıda ithal ürünün bulunduğu Galeries Lafayette'e Nice turunuzda mutlaka vakit ayırmalısınız.

Adres: Nice, France (Centre)

Nice Etoile

Nice Etoile çok sayıda uluslararası ve Fransız markasının şubesinin bulunduğu bir alışveriş merkezi. Çok sayıda farklı kategorideki ürünü Nice Etoile'da bulabilirsiniz.

Adres: 30 avenue Jean-Medecin, 06000 Nice, France

Zone Pietonne

Zone Pietonne çok sayıda yerel markanın ve dükkanın yer aldığı bir alışveriş ve yürüyüş alanı. Nice'te günlük yaşamı tanımak isteyenler için oldukça ideal bir nokta Zone Pietonne.

Adres: Rue Massena, 06000 Nice, Fransa

Parfumerie Fragonard

Parfumerie Fragonard çok sayıdaki farklı parfümün üretildiği bir merkez. Fransa'ya gitmişken ünlü Fransız parfümlerinin nasıl üretildiğini görmeden olmaz diyorsanız Parfumerie Fragonard doğru tercih.

Adres: 20 blvd. Fragonard, 06130 Grasse, France

Prisunic sa

Prisunic sa çok sayıda markanın ürünlerinin yer aldığı son derece rağbet gören bir alışveriş noktası. Nice gezinizde mutlaka alışverişinizi yapmadan önce Prisunic sa'ya da bir uğrayın.

Adres:42, Avenue Jean Medecin 06000 Nice

Fnac

Elektornik ve kültür-sanat ürünlerinin yer aldığı Fnac Nice'te de bir şubeye sahip. Yeni çıkan son teknoloji elektronik ürünler için Fnac doğru adres.

Adres: 46 Avenue Jean Médecin  06000 Nice, Fransa