New Jersey
1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)

Bağlı olduğu eyaletin kültürel merkezi olan Newark şehri; yüksek gökdelenleri, modern binaları, eğlence ve aktivite noktalarıyla mutlaka görülmesi gereken bir Amerikan kenti. Her noktasında başka bir eğlence ve aktivite vadeden şehirde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil öncesi Newark’ı yakından tanımak isterseniz

Newark’te gezilecek yerler ile ilgili önerilerimize göz atabilirsiniz.

Newark Müzesi: New Jersey eyaletinin en büyük müzesi olan yapı, sanattan bilime kadar birçok eseri barındırıyor. Amerika, Asya ve Afrika’ya özgü 80 farklı koleksiyonun sergilendiği müzede gün boyunca keşifle dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Askeri Park: Newark’te gezilecek noktalar arasında en dikkat çekici noktalardan biri olan park alanında şehrin tarihine ait birçok heykel ve eser görebilir, dinlenme alanlarında huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

Branch Brook Parkı: Şehrin en büyük yeşil alanlarından biri olan park alanında köprüler, su yolları, heykeller, kafeler ve restoranlar yer alıyor. Ayrıca çeşitli canlı türlerini de gözlemleyebileceğiniz alanda çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

New Jersey Performans ve Sanat Merkezi: Danstan canlı performanslara kadar birçok farklı aktiviteyi aynı anda izleyebileceğiniz merkezde birçok oyun sahneleniyor. Oyunlar için biletler erken tükeniyor bu yüzden biletinizi önceden almayı ihmal etmeyin.

Semfoni Binası: 1925 yılında yapılmış olan binada baleden operaya kadar birçok sanatsal etkinlik sizi bekliyor.