Napoli

22:32:16

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
12º
Kapalı
10º / 14º
 • Ct
  10º/12º
 • Pa
  9º/14º
 • Pt
  10º/14º
 • Sa
  11º/16º

Napoli uçak bileti fırsatını seçin ve benzersiz bir tarz ile övünen Campania bölgesinin başkenti olan, aynı ismi taşıyan ve körfez kıyısında yer alan şehri keşfedin. Napoli, dünyadaki en güzel ve kutsal bölgelerden biri olarak düşünülür. Günümüzde şehir, hareketliliğinden, kültürel mekanlarından ve İtalya ruhundan dolayı büyüler. Tatilinizi Napoli’de, İtalya’da geçirmeyi seçtiğinizde kendiniz göreceksiniz.

Online sistem ile Napoli uçak biletlerinin rezervasyonu

Paravion, beklentilerinizi karşılamaya yönelik en uygun seçenekleri seçebileceğiniz en iyi seyahat seçeneklerini sunar. Doğruca sitemiz üzerinden Napoli uçak bileti fırsatlarını araştırmaya başlayın. Napoli uçak biletlerini ayırtmak için: Paravion formuna seyahat zamanınızı girin ve ilgili zaman aralığındaki mevcut Napoli uçak biletlerini inceleyin. Yaptığınız sorgulama sonucunda sunulan liste üzerinden Napoli için farklı uçak bileti seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca ± 3 günlük bir zaman aralığı için mevcut teklifleri de inceleyerek Napoli için en uygun koşullara sahip uçak biletlerini ayırtabilirsiniz.

Napoli uçak biletlerinin rezervasyonundan otel rezervasyonuna kadar

Napoli uçak biletlerinizi ayırttıktan sonra Paravion üzerinden online check-in işlemini de gerçekleştirerek havaalanındaki uzun bekleyiş ve kuyruklardan kurtulabilirsiniz. Napoli uçak biletlerinizin rezervasyonunun yanı sıra Napoli’deki otelinizi de Paravion sayesinde online ayırtabilirsiniz.

Napoli uçak biletini seçtikten sonra sanal şehir turu yapın

Napoli uçak biletlerinizi ayırttıktan sonra bir sonraki adım, mümkün olduğunca çok yeri ziyaret etmenizi sağlayacak, size en uygun seyahat programını oluşturmaktır. Şehirde görülebilecek yerlerden bir kaçı şunlardır: New Castle, Yumurta Kalesi, Capuano Kalesi, Napoli Kubbesi, Kraliyet Sarayı, Capodimonte Sarayı, Albergo Reale dei Poveri ve eski tarihi merkez. Binlerce turistin her yıl ziyaret ettiği bu şehir geleneklerini korumaktadır ve her yeri tarihi anıtlarla kaplıdır. UNESCO miras listesinde de yer alan Napoli’nin tarihi merkezinde 150’yi aşkın kilise, 30 müze, heykel, çeşme ve tarihi değere sahip diğer anıtlar bulunmaktadır. Genel bir Avrupa turuna çıkmayı planlıyorsanız Napoli’yi de mutlaka görülmesi gereken yerler listenize eklemelisiniz. Acele edin ve Napoli uçak biletlerinizi ayırtın.

Napoli uçak biletleri teklifi ile İtalya’nın Güneyi’ni simgeleyen şehri keşfedin

Napoli, Akdeniz iklimine sahiptir ve Vezüv yanardağının çevresinde yer alır, bu nedenle Napoli için uçak biletlerinizi ayırtmaya karar verdiğiniz takdirde, ünlü yanardağa yapılacak bir geziyi de mutlaka listenize eklemelisiniz. Ayrıca bölge mutfağının tadını çıkarmak ve soluklanmak için de biraz zaman ayırın. Bölge halkının gözde İtalyan yemeklerinden biri pizza margaritadır ve bu aynı zamanda bölgeye gelen turistler tarafından en çok istenen yemeklerden biridir. Sıra içeceklere geldiğinde tipik olarak Napoli'ye özgü bir kahve olan tazzuttellayı ve geleneksel limonatayı denemelisiniz. Sayısız tarihi anıtlar, geniş yeşil alanlar, gelenekler ve özel yemekler ile Napoli, asla unutamayacağınız bir tatil için tavsiye edilen İtalya’nın Güneyindeki örnek bir şehirdir!

İtalya’daki tatiller

İtalya’daki tatiller için teklifleri incelemekte tereddüt etmeyin, Napoli ve diğer yerler için uçak biletlerini ayırtın. Paravion, en iyi seçimi yapmanız için yardımcı olur!
 
Bavul.com: Napoli uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Napoli uçuşları için internet üzerinden check-in.