Münih

19:01:34

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
Açık
1º / 15º
 • Ct
  2º/16º
 • Pa
  3º/14º
 • Pt
  2º/14º
 • Sa
  2º/15º

Doğruca Bavul.com üzerinden online olarak Münih uçak biletlerinizi ve otel odanızı ayırtarak kesinlikle en iyi koşullarda seyahat edeceksiniz. Münih’te mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlayacak uçak biletleri ve konaklamaya yönelik en iyi teklifleri seçmek için gereken tüm bilgiler web sitemizde bulunmaktadır. Bir sonraki tatiliniz için uğrak noktası olarak Münih’i seçmekte tereddüt etmeyin.

Paravion’u kullanarak Münih uçak biletlerinizi ayırtın

Bilet rezervasyonu, Bavul.com web sitesi üzerinden online yapılmaktadır: Her zamankinden daha kolay ve daha hızlı. Yapmanız gereken tek şey ziyaret tarihlerine karar vermek, Paravion ilgili zaman aralığındaki Münih uçak bileti fırsatlarını sunacaktır. İlk seçilen zaman aralığından itibaren ± 3 gün için diğer Münih uçak bileti tekliflerini de gözden geçirmeyi unutmayın. Böylece tercihlerinize uygun geniş bir bilet listesinden Münih uçak biletlerini seçebilirsiniz.

Münih uçak biletleri fırsatı hakkında

Yılın hangi zamanı olursa olsun Almanya’ya yapacağınız geziniz sırasında Münih görülmesi gereken doğru seçimdir. Doğruca Paravion web sitesi üzerinden Münih'e uçak bileti rezervasyonunuzu yaptırarak her zaman için Almanya’nın bu şehrine yapılacak geziden tat alabilirsiniz.

Münih uçak bileti fırsatları turistlere ne sunuyor?

İlk olarak Münih, Bavyera’nın başkenti ve Avrupa bira başkentidir. Şehir, diğer tüm büyük Alman şehirleri kadar büyük bir kültürel ve mimari zenginliğe sahip olması ile övünür. Berlin ve Frankfurt’ta yenilik ruhu üstün gelse de Münih, büyük ve geleneksel bir Alman şehri görüntüsünü yine de korumaktadır. Münih, Alman gelenekleri ve kimliği bakımından örnek bir şehir olarak ün kazanmıştır. Yüzyıllar boyunca şehir, il merkezi olarak varlığını sürdürmüştür. Wittelsbachs ailesi, Bavyera’ya bu şehir üzerinden egemen olmuş ve Münih’i Barok ve Rönesans mimari hazineleri ile dolu büyük bir şehir haline getirmiştir. Münih, yeni öğelerin tümüne ve vilayet ruhunu beslemeye ilişkin (günümüze kadar sürdürülen) ününü, zengin hanedana borçludur. Elbette ki Ekim Festivali, zamanla uluslararası bir etkinliğe dönüşse de taşraya özgü ünlü bir örnektir. Danslar, geçit törenleri ve çok ilginç maskeler, Münih’i gerçek bir karnavala dönüştürür. Bavyera ve yabancı turistler coşkuyla geleneklerini kutlarken biralar caddelerde ve şehir meydanlarında akar. Ayrıca Frauenkirche kilisesinin Bavyera mimarisini, Marienplaz meydanını ve eski şehri beğeneceksiniz. Schloss Nymphenburg kalesini ziyaret edin ya da Olympia Park’ta yürüyüşe çıkın. Sitede mevcut olan Münih uçak bileti tekliflerinden birini şimdi seçin.

Münih uçak biletlerini ayırtma ve geziyi planlama

Münih hakkında bilgi edindikten ve şehre kısaca göz gezdirdikten sonra uçak biletleri için uygun fırsatı seçin ve biletlerinizi ayırtın, böylece huzurlu ve rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Bavul.com en iyi tatil koşullarından keyif alabilmeniz için istediğiniz turizm beldesine yapacağınız geziye hazırlanmanıza yardımcı olur.

Almanya’daki diğer tatiller

Mükemmel bir tatil için Paravion’da listelenen Almanya uçak bileti fırsatlarına göz atın, böylece tercihlerinize bağlı olarak en iyi seçeneği seçebilirsiniz.
 
Bavul.com: Münih uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Münih uçuşları için internet üzerinden check-in.