Milano

00:58:02

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
13º
Hafif yağmur
10º / 17º
 • Cu
  11º/22º
 • Ct
  12º/16º
 • Pa
  11º/20º
 • Pt
  14º/18º
Milano uçak bileti fırsatları - Modanın Başkenti

Kültüre, modaya, tasarıma, mimariye, geleneksel yemeklere ya da turistik mekanlara gelindiğinde Milano, İtalyan zarafetinin mükemmel bir örneğidir.

 

 
 

Milano

 
 
İtalya’daki en önemli şehirlerden birini keşfedin. Yarımadanın Kuzeyinde yer alan Milano, İtalyan tarzını seven turistler tarafından oldukça takdir edilir.
 
İtalya’nın Kuzeyinde, zarafet beşiği ve İtalyan çok yönlülüğü ile., İtalyan tarzındaki bir tatil için Milano’yu mükemmel bir yere dönüştürür.
 
 

Nereleri Gezmeli

Moda başkenti Milano'nun başlıca turistik yerleri: Milano Kubbesi, La Scala, Sforsezco Kalesi ve Barış Kemeri. 
Bu güzel şehre gitmeden önce, her yıl binlerce ziyaretçinin hayran kaldığı turistik yerler ile etkileyici bir mimariye, tarza ve tarihe sahip yerler hakkında bir dizi tavsiye blog.bavul.com sitesinde bulunmaktadır. 
 

Kültür ve Eğlence

Milano, bina kemerleri, gotik tarzı, operada ya da tiyatroda yer alan çok sayıdaki kültürel etkinlikleri, yazın yapılan açık hava gösterileri ve şehirdeki geniş parklarıyla çok iyi bilinir. Atıştırma çadırları, geniş yeşil alanları, banklar, dekorasyonlar, çeşmeler, ara sokaklar ve her yerdeki anıtlar ile İtalyan tarzında dekore edilen Milano’daki sokaklar ve parklar, geziler için ve hatta seyahat programlarından sapmalar için mükemmeldir. Bölge halkı oldukça samimidir ve bu inanılmaz şehirde elinize haritayı almadan şehri keşfetmek güzel bir deneyim olabilir. 
 

Neleri Tatmalı

Şehrin tarihi, kültürü, mutfağı, gece hayatı, alışveriş ve moda gibi çeşitli yönleriyle tanındığını biliyor olmalısınız. Mimari tarzıyla ve mükemmel yemekleriyle bilinen Avrupa’daki en önemli şehirlerden birini keşfetmelisiniz. Bir akşam yemeğini aşçılık gösterisine dönüştüren İtalyan aşçılarını, makarnalarını, pizzalarını ve stracciatellalarını unutamayız. Milano ayrıca alışverişi ve gece hayatını sevenler için gözde bir şehirdir. İtalya’nın Kuzeyindeki şehir tüm bu alternatiflere sahiptir, bu nedenle acele edin ve İber Yarımadası’nda unutulmaz bir tatil için Milano uçak biletlerinizi ayırtın.