Miami

18:37:27

GMT -04:00

1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)
Bugün
28º
Hafif yağmur
27º / 30º
 • Pe
  26º/30º
 • Cu
  25º/31º
 • Ct
  26º/27º
 • Pa
  25º/28º

Miami’de gezilecek yerler denildiğinde ilk akla gelen uzun bir sahil şeridi ve kalabalık plajlar oluyor. Şehir, misafirlerine aslında bundan daha fazlasını vadediyor. Geniş ve şık mağazalarla süslemiş caddeler, aktivite merkezleri ve renkli gece mekanlarıyla sizi fazlasıyla cezbedecek Miami’de bir tatil planlıyorsanız Miami’de gezilecek noktalar ile ilgili önerilerimize göz atabilirsiniz.

Little Havana: Kübalıların yaşadığı ve renkli özellikler taşıyan bölge, oldukça eğlenceli bir nokta olarak görmeniz gerekenler listenizde mutlaka olmalı.

South Beach: Şehrin filmlerde ve birçok reklamda karşınıza çıkan sahil bölgesi olan Sout Beach, kum plajı ile tam bir keyif alanı. Mayo ve bikinilerinizde gün boyunca vakit geçirebilireceğiniz plaj bölgesinde aynı zamanda çeşitli partilere ve etkinliere de şahit olabilirsiniz.

Şehir Mekezi: Amerika’da olduğunuzu fark edeceğiniz, gökdelenleriyle meşhur şehir merkezinde alışveriş yapabilir ve bir şeyler atıştırabilirsiniz.

Ocean Drive: Uzun bir cadde üzerinde otellerin ve şık binaların yer aldığı cadde şehrin simgeleri arasında yer alıyor.

Everglades Ulusal Parkı: Farklı canlı türlerini yakından izleyebileceğiniz bölgede düzenlenen timsah turlarına da katılabilirsiniz.

Little Haiti: Eski ismi Lemon City olan bölgede Haitili göçmenler yaşıyor. Little Havana gibi renkli bir ruha sahip bölgede eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Miami Beach: Uzun kumsalı ve ince kumuyla tercih edilen bölge aynı zamanda Palm, Star ve Hibiscus adalarına yakın konumuyla dikkat çekiyor.

Coconut Grove: Bilim ve uzay müzelerinin yer aldığı bölgede gün boyunca eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.