Lizbon

21:11:45

GMT +01:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
16º
Kapalı
13º / 19º
 • Ça
  14º/16º
 • Pe
  13º/19º
 • Cu
  14º/20º
 • Ct
  15º/19º

Her yere yakın bir şehre, Lizbon'a uçak biletinizi ayırtın. Gidilecek yerler listenize Lizbon’u eklemediyseniz eklemenin zamanıdır. Paravion, en kısa sürede Lizbon gezinizi düzenlemenizi sağlar. Lizbon uçak biletlerinizi online olarak ayırtın ve Portekiz başkentine en uygun koşullarla seyahat etmeye hazırlanın.

Online sistemi kullanarak Lizbon biletlerinin online rezervasyonu

Lizbon uçak biletlerini ayırtmak için ne yapmalısınız: Tercihleriniz doğrultusunda Lizbon uçak bileti fırsatlarını görmek için seyahat tarihlerini (kalkış tarihi ve saati, varış tarihi ve saati) girin; Lizbon uçak biletlerini incelemeye başlayın; Sorgulamanız Paravion sistemi ile işlenecek ve belirtilen seyahat tarihleri ile ilgili seçeneklerin listesini alacaksınız; Tarihleriniz esnekse ilk seçilen zaman aralığından itibaren ± 3 günlük bir zaman aralığı içindeki Lizbon uçak biletleri için alternatif seçenekleri de gözden geçirmeyi unutmayın; Teklifleri karşılaştırın ve en iyi uçuş seçeneğini seçin; Lizbon uçak biletlerinizin rezervasyon işlemini tamamlayın ve seyahat etmeye hazırlanın; Online check-in işlemini tamamlayın ve havaalanındaki uzun bekleyişlerden kurtulun.

Lizbon uçak bileti fırsatları ile çok büyük bir şehri ziyaret edin

Geziye çıkmadan önce gezi programınızı belirlemenize yardımcı olacak bir kaç tavsiye verebiliriz. Lizbon’daki en iyi turistik mekânlar: Lizbon’un sembolü olan Belem Kulesi; dünyadaki en büyük akvaryumlardan biri olan Lizbon Okyanus Akvaryumu –Mude – Tasarım ve Moda Müzesi; kraliyet arabalarının büyük bir koleksiyonuna ev sahipliği yapan Ulusal At Arabası Müzesi; modern ve çağdaş sanat müzesi olan Berardo Müzesi, şu anda Parlamento binası olan Sã Bento Sarayıdır.

Lizbon uçak bileti fırsatları – her zaman için iyi bir tercih

Acele edin ve Lizbon uçak biletlerinizi ayırtın. Uygun bir gezi programı oluşturun, gezinizde kaçırmamanız gereken önemli noktaları tespit edin, gidin ve şehri keşfedin. Lizbon’un 6 bölgesini kapsayacak şekilde şehirdeki turistik mekânların her biri için bir seyahat programı oluşturabilirsiniz. Böylece Lizbon uçak biletlerini ayırttıktan sonra Lizbon’u tanımlayan yeni yerleri ziyaret ederek adım adım şehri keşfetmeye hazırlanın.

Kısaca, Lizbon uçak biletleri teklifi

Şehir, eskiden zenginlik bakımından İtalya’nın büyük denizcilik şehri Venedik ile başa baştı. O zamanlar iki şehir sıklıkla karşılaştırılırdı. Günümüzde, Venedik güzelliğini yitirmeksizin yaşlanan bir dula dönüşürken, Lizbon ise yeni bir çehreye büründü. Denizleri yöneten en büyük ulusun merkeziyken günümüzün Lizbon’u hala yüzyıllar öncesinden gelen görkemini koruyor. Henry the Navigator’un (büyük keşiflerin babası) ölümünün 5. yüzyılını anmak için 1960’lı yıllarda inşa edilen Keşifler Anıtı, bu şehrin geçmişinden duyduğu gururun kanıtıdır. Jeronimos ya da Belem Kulesi gibi binalar, sadece Lizbon’un bir zamanlar sahip olduğu çok büyük zenginlikleri göstermekle kalmayıp, aynı zamanda imparatorluğun zafer günlerinde doğan benzersiz Portekiz mimarisinin de örneklerini teşkil eder. Etkileyici Vasco da Gama köprüsü yakın zamanda inşa edilmiştir. Vasco da Gama tarafından Hindistan’a yapılan seyahatin 500. Yılı anısına inşa edilen bu köprüyü diğer modern yapılar izlemiştir. Şehir, ülkenin idari ve finansal merkezidir, aynı zamanda Lizbon’da ünlü Expo 98’e ev sahipliği eden ticaret merkezi de görkemli bir binadır. Acele edin ve Lizbon uçak biletlerinizi ayırtın, şehri kendi tarzınızda keşfedin.

Portekiz’de Tatil

En iyi seyahate karar verebilmek için Lizbon uçak biletleri ve Portekiz otel fırsatlarını karşılaştırın ve en uygun seçenekleri seçin.

Bavul.com: Lizbon uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Lizbon uçuşları için internet üzerinden check-in