Lima

15:29:49

GMT -05:00

1 S/. (PEN)
=
1.78 TL (TRY)
Bugün
21º
Az bulutlu
19º / 23º
 • Ct
  19º/22º
 • Pa
  19º/22º
 • Pt
  20º/22º
 • Sa
  19º/22º

Seyahat tarihlerini belirlemek için Bavul.com web sitesindeki Lima uçak biletleri hakkındaki bilgileri ve buradaki oteller ile ilgili detayları gözden geçirin. Bavul.com, Lima uçak bileti teklifleri ile ilgili sürekli güncellenen bilgiler sunmaktadır. Gerekli seyahat zaman aralığını oluşturun, bu zaman aralığı için Bavul.com sisteminde sorgulama yapın ve Lima uçak biletlerini doğruca sitemiz üzerinden ayırtın. Lima uçak biletlerinin online rezervasyonunun yanı sıra Paravion sisteminin online check-in işlemini gerçekleştirmenizi sağladığını da unutmayın.

Lima uçak biletleri fırsatı: Güzel bir seçim

Lima uçak biletlerinizi ayırttıktan sonra Peru başkentinin çekim merkezlerine göre seyahat programınızı oluşturabilirsiniz. Ziyaretçilerin çoğu, Peru’nun turizm merkezi olan Cuzco ve Machu Picchu yolu üzerinden Lima’ya gelir, ancak 8 milyonluk nüfusu ile Peru’nun başkenti, Quechua’nun başkentinde bulunmayan güzellikleri sunmaktadır. Lima, İspanya imparatorluğunun başkentliğini de yapmıştır, ancak harita üzerindeki geçmişi çok daha eskilere dayanmaktadır. Lima şehrinde gökdelenlerin yanı başında yükselen Kolombiya öncesi piramitler bu tarihin simgesidir.

Lima’ya uçak bileti aldığınızda ziyaret edebileceğiniz müzeler ve kültür merkezleri

Ülkenin en iyi müzeleri ve kültür merkezleri Lima’da yer almaktadır. En iyi Kolombiya öncesi insan eliyle yapılmış eserlerden bir kaçı buradadır. Yöreye özgü mutfak, en iyilerden biridir. Lima uçak biletlerini seçerseniz olağanüstü yerel cevicheria’ları yani yemekleri deneyebilirsiniz. Lima’da ayrıca güneş doğana kadar devam eden canlı bir gece hayatı bulunmaktadır. peñas olarak bilinen canlı müzikli barlar, size, Latin Amerika’da yaşayabileceğiniz en otantik müzik ve dans deneyimi olan criollo kültürü hakkında bilgi verir. Turistik yerlerin çoğu Lima’nın sömürgeci kısmında yer almaktadır. Katedrallerden ve yeraltı mezarlığından Çin şehrine kadar her şey burada mevcuttur. Miraflores merkezi, mağazalarıyla, restoranlarıyla ve gece kulüpleriyle bilinir. San Isidiro çevre bölgesi, daha arıtılmış yerdir, deniz yolu üzerindeki bölgeler, Barranco ve Chorillos, sizi, Bohem kültürü, deniz mahsulleri ve hafta sonu için mükemmel eğlence kaynakları ile cezbeder. Lima uçak biletlerinizi ayırtmak için tereddüt etmeyin.

Lima uçak biletlerini seçtiğinizde ziyaret edebileceğiniz komşu bölgeler

Lima’ya uçak bileti ayırttığınızda bir dizi komşu bölgeyi ziyaret ederek gezinizi uzatma fırsatına da sahip olacaksınız. Kuzeyde, Caral’da Amerika kıtasının en eski piramitlerini bulacaksınız. Güneyde ise Pachacamac’da bir dizi başka piramit, Kolombiya öncesi kültürün merkezini gözler önüne sermektedir. Yaz mevsiminde gelirseniz ve şehirdeki plajlar ilginizi çekmiyorsa Lima’daki zengin kesimin hafta sonu için yazlık evlerine gittikleri Asya kumsalını ziyaret edin.

Peru’daki diğer tatiller

Bavul.com, gezileriniz için mükemmel bir tatil yeri olarak Peru’yu tavsiye etmekte ve uçak biletleri ile konaklama hakkında bilgiler sunmaktadır. Detaylar için Peru uçak biletleri ve konaklama fırsatlarının listelerini gözden geçirin.
 
Bavul.com: Lima için doğruca site üzerinden uçak bileti ve otel rezervasyonu ve Lima uçuşları için internet üzerinden check-in.