Las Vegas

10:38:43

GMT -07:00

1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)
Bugün
18º
Açık
13º / 23º
 • Cu
  13º/24º
 • Ct
  15º/23º
 • Pa
  14º/26º
 • Pt
  15º/30º

Poker Oynayın

Las Vegas'ın alameti farikası olan Las Vegas kumarhaneleri her akşam sayısız poker oyununa ev sahipliği yapmaktadır. Siz de bu masaların birisinde yerinizi alarak heyecanı iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız kesinlikle Las Vegas'ta poker oynamalısınız.

Ünlü Anıtların Replikalarını Gezin

Las Vegas'ın en önemli özellikleri arasında dünyaca ünlü yapıtların birebir aynı örneklerinin bulunması yer alır. Venedik kanallarından, Eyfel kulesinde kadar çok sayıda dünyaca ünlü eseri Las Vegas'ta bulabilirsiniz.

Gösterilere Katılın

Dünyaca ünlü pek çok gösteri ekibinin düzenli olarak sahne aldığı Las Vegas'ta kesinlikle bu gösterilerden birine katılın. Las Vegas’ta ücretli şovların kalitesi fiyatıyla orantılı. Keyifli bir gösteri için en 100 doları gözden çıkarmalısınız. Tavsiye edeceğimiz gösteriler arasında Cirque du Soleil’in Bellagio oteldeki “O” gösterisini, Monte Carlo Resort’ta yer alan Blue Man Group’u, Paris Las Vegas’ta çıkan Jersey Boys’u, Treasure Island’da yer alan Mystere ve Wynn Las Vegas’ta yer alan Le Reve gösterilerini sayabiliriz. Ayrıca ücretsiz olarak Bellagio’nun her yarım saatte bir yapıldığı ve Fountains of Bellagio olarak geçen müzik eşliğindeki su gösterilerini mutlaka izlemelisiniz.

Konsept Müzeleri Gezin

Las Vegas'ın bir diğer önemli özelliği antik çağlara dayanan eski eserlerin değil son derece güncel ve hafızalarda yer etmiş çeşitli obje ve fenomenlerin sergilendiği müzeleri. Las Vegas'ta ister Coca Cola müzesini ister M&M müzesini gezin sonuçlardan kesinlikle memnun kalacağınız bir garanti.

Üst Sınıf Bir Restoranda Yemeğin Tadını Çıkartın

Sayısız ünlünün ve milyarderin ziyaret ettiği bu şehirde dünyanın başka hiçbir yerinde bulamayacağınız lezzette ve güzellikte yemekler sunan restoranlar bulunmakta. Las Vegas kumarhaneleri dışında restoranları ile de ünlü bir kent. Bu nedenle Las Vegas gezinizde mutlaka yemeğin tadını çıkartın. Bu restoranlar arasında en iyi et yemeklerini sunanlardan Cut’ı, balık restoranlarından Estiatorio Milos’u, Fransız mutfağı sunan Guy Savoy, Joel Robuchon ve Marché Baccus’ü, Fransız-İspanyol karışımı Picasso’yu, İtalyan mutfağı sunan Valentino’yu ve Strip bölgesi dışında yer alan ancak lezzetli yemekleriyle epey ilgi gören Raku’yu sayabiliriz.