Las Vegas

11:55:35

GMT -07:00

1 $ (USD)
=
6.04 TL (TRY)
Bugün
22º
Açık
16º / 28º
 • Ça
  17º/25º
 • Pe
  15º/24º
 • Cu
  14º/29º
 • Ct
  17º/29º

Las Vegas’ın en önemli alışveriş merkezleri ve caddeleri hakkında detaylı bilgi bu sayfada.

The Colosseum at Caesars Palace

The Colosseum at Caesars Palace devasa bir eğlence merkezi. Tiyatro ve gezi alanı olarak hizmet veren bu efsanevi yapıda çok özel alışveriş fırsatları da bulunmakta. Las Vegas alışveriş dünyasının kalbi sayılabilecek bu mekanda çok sayıda hediyelik eşya tatil dönüşü yanınızda götürülmek üzere sizi bekliyor.

Adres: 3570 Las Vegas Boulevard South, Caesars Palace, Las Vegas, NV 89109

Las Vegas Premium Outlets

Las Vegas Premium Outlets özel fiyat fırsatları ve avantajları ile outlet alışveriş yapmak isteyen herkesi Las Vegas'ta bekliyor. Nevada'nın en kapsamlı outlet mağazaları arasında bulunan bu alışveriş noktasını mutlaka görmelisiniz.

Adres: 875 South Grand Central Parkway, Las Vegas, NV 89106

Gold and Silver Pawn Shop

Pawn Shop yani Türkçesiyle ikinci el dükkanları Las Vegas kumar ekonomisinin kaybedenlerinin eşyalarını bıraktıkları bir nokta. Gold and Silver Pawn Shop'ta çok sayıda ikinci el değerli ürünü kelepir bir fiyata bulabilirsiniz. Özellikle koleksiyonerler için Gold and Silver Pawn Shop iyi bir seçenek. Gold and Silver Pawn Shop aynı zamanda History Channel'da programı da olan son derece ünlü bir mekan.

Adres: 713 Las Vegas Boulevard, Las Vegas, NV 89101-6755

Forum Shops at Caesars Palace

Forum Shops at Caesars Palace her gün özel gösterilerin düzenlendiği şık bir alışveriş merkezi. Çok sayıda markanın mağazalarının bulunduğu bu alışveriş merkezinde zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Adres: 3570 Las Vegas Blvd South, Caesars Palace, Las Vegas, NV 89109

M&M's World

Las Vegas alışveriş seçenekleri arasında M&M's World sıradışı bir yere sahip. Dünyaca ünlü şekerleme M&M'lerin satıldığı ve sergilendiği bu alışveriş merkezi sade bir alışveriş noktası olmaktan çok bir müzeyi andırıyor.

Adres: 3785 Las Vegas Boulevard, Next to the MGM Hotel & Casino, Las Vegas, NV 89109

Fashion Show Mall

Fashion Show Mall Las Vegas alışveriş merkezleri arasında öne çıkan bir nokta. Çok sayıda kafe ve restoranın da bulunduğu bu yerde alışveriş yaparken bir yandan da vakit geçirmek için iyi seçenekler bulunmakta.

Adres: 3200 Las Vegas Blvd. South, Las Vegas, NV 89109

Miracle Mile Shops at Planet Hollywood

Las Vegas alışveriş seçenekleri arasında en parlak görünüme sahip olan alışveriş merkezi. Çok sayıda seçkin markanın mağazalarının yer aldığı bu devasa alışveriş merkezinde aradığınız her şeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Adres: 3667 S. Las Vegas Blvd., Las Vegas, NV 89109

The Grand Canal Shoppes at The Venetian

Venedik şehir dokusunun başarılı bir kopyası olan The Grand Canal Shoppes at The Venetian sıradışı bir alışveriş tecrübesini ziyaretçilerine sunuyor. The Grand Canal Shoppes Las Vegas alışveriş yaparken eğlenmek için tasarlanmış çok özgün bir mekan.

Adres: 3377 Las Vegas Blvd South, Las Vegas, NV 89109

Everything Coca-Cola Store

Dünya'nın en sevilen markası Coca-Cola üzerinde odaklanmış çok özel bir mağaza olan Everything Coca-Cola Store'da çok sayıda koleksiyon ürünü bulmak mümkün. Bir müze niteliğinde olan Everything Coca-Cola Store Las Vegas alışveriş noktaları arasında özel bir yere sahip.

Adres: 3785 Las Vegas Boulevard South, Las Vegas, NV 89109