Kopenhag

22:57:13

GMT +02:00

1 kr (DKK)
=
0.87 TL (TRY)
Bugün
Açık
6º / 9º
 • Cu
  4º/9º
 • Ct
  3º/8º
 • Pa
  3º/8º
 • Pt
  3º/9º

Açık pazarlar, antikacılar, hatıra objeler, Kopenhag hediyelik eşyaları ve Kopenhag alışveriş merkezlerine dair tüm ayrıntıları bu sayfada bulabilirsiniz.

Stroget Sokağı

Kopenhag'da alışverişin adresi Stroget Sokağıdır. Stroget Sokağı çok sayıda lokal ve küresel markanın yer aldığı bir alışveriş cennetidir. Etraftaki kafelerde vakit geçirebileceğiniz gibi Stroget Sokağı uygun alışveriş fırsatları da sunmaktadır. 

Adres: Stroget, Copenhagen, Denmark

Illums Bolighus

Eğer aksesuar ve takılarla ilgileniyorsanız Illums Bolighus'a mutlaka uğramalısınız. Çok sayıda farklı tasarıma sahip ürün bulunan Illums Bolighus'da tatilinize yakışır bir şeyler bulabilirsiniz.

Adres: Amagertorv 10  1160 København, Danimarka

Sostrene Grenes

Özellikle özgün tasarıma sahip farklı ürünleri seviyorsanız Sostrene Grenes aradığınız adres. Çok sayıda yaratıcı ve ilham verici tasarımlı ürünleriyle Sostrene Grenes güzel bir alışveriş noktası.

Adres: Søstrene Grene, Fisketorvet, 1560 København V

Ravnsborg

Antika eşya merakınız varsa bu sokağı mutlaka görmelisiniz. Gramafonlar, kristal kadehler, çay kaşıkları, havyar setleri, eski plaklar, antika kitaplar, el yazmaları ve daha pek çok antika eşya burada satılıyor. Bu sokakta ayrıca moda butikleri de bulunuyor.

Fisketorvet Shopping Centre

Çeşitli giyim mağazaları burada yer alıyor. Özellikle soğuk günler için iyi bir seçenek. Fisketorvet Shopping Center’a girer girmez pek çok tanıdık markaya rastlayabilirsiniz. Bu da size yabancı bir ülkede alışveriş açısından büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Adres: Havneholmen 5, Kopenhag 1561

Illum

Danimarka ve İskandinav tasarımının seçkin örneklerini burada bulmanız mümkün. Hiç değilse buradan küçük bir parça alarak kendi eviniz için şık ve otantik bir hediye hazırlayabilirsiniz. Mobilya, şık lambalar, porselen, cam ve güzel mutfak ekipmanları ilginizi çekecek.

Adres: Strøget/Købmagergade, Kopenhag 

Açık pazarlar

İsrail Meydanında kurulan pazar ve Nørrebro Sokağındaki Nørrebro pazarı şehirdeki en büyük açık hava pazarları. Hediyelik eşyalardan antikaya, giysiden sanat eserlerine kadar her şeyi burada bulmak mümkün. Ünlü İskandinav kristalleri, meşhur Danimarka porselenleri ve Danimarka klasiği Lego oyuncakları buralarda bulmak mümkün.

Uygun fiyat için

Uygun fiyatlı mağazalar Værnedams Meydanı ve Tullins Sokağı’nda. Elme Sokağı’nda yerel markaların modasını yansıtan butikler var. Kopenhag mağazalarının pazar günü kapalı olduğunu unutmayın.