Kahire

18:49:45

GMT +02:00

1 £ (EGP)
=
0.38 TL (TRY)
Bugün
22º
Açık
15º / 29º
 • Ct
  16º/33º
 • Pa
  20º/37º
 • Pt
  17º/29º
 • Sa
  15º/32º

Benzersiz bir gezi için tatil planlarınız arasında yer alması gereken Kahire'ye uçak biletlerinizi online olarak ayırtabilirsiniz. Kahire, Mısır, Piramitler, medeniyet ve kozmopolit bölge – Paravion ile Mısır başkentine bir tık uzaktasınız. Acele edin ve Bavul.com sitesi üzerinden Kahire için en iyi seyahat teklifini araştırın. Kahire uçak biletleri için mevcut seçenekleri, konaklama fırsatları ve şehride görülmesi gereken yerler hakkındaki bilgileri bulacaksınız.

Bir kaç basit adım, Kahire uçak biletleri için en iyi seçeneği seçmenizde size yol gösterecektir. Yapmanız gereken şey, kalkış ve varış tarihlerinizi, koltuk numarasını ve tarihlerinizin esnek olup olmadığını belirlemektir. Kahire uçak biletleri sorgusu başlayacak ve seçilen zaman aralığı için tüm mevcut seçeneklerin listesi gösterilecektir. Tarihleriniz esnekse Paravion, seçtiğiniz zaman dilimine göre ± 3 günlük zaman aralığındaki Kahire uçak biletleri için alternatif seçenekleri de sunacaktır.

Tüm bilgiler, Kahire uçak biletleri ve kalacak yer rezervasyonu

Paravion, aşağıdaki hususlar ile ilgili olarak size bilgi verecektir: Kahire uçak bileti seçenekleri; Mısır başkentindeki konaklama seçenekleri; Kahire için ziyaret tavsiyeleri. Hem Kahire uçak biletlerini hem de otel odalarını online ayırtma imkanına sahipsiniz. Bu geziye çıkmayı planladığınız zaman aralığı fark etmeksizin Paravion, Kahire uçak biletleri ve Mısır başkentinde konaklama için gerçek zamanlı olarak güncellenmiş seçeneklerin listesini sunmaktadır.

Kahire uçak biletlerinizi seçin ve Mısır başkentine kısa bir göz atın

Kahire uçak bileti rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra burada ne gibi sürprizlerin sizi beklediğini öğrenmenin zamanıdır: MarHaba! - Arap selamlaması ve modern Mısır medeniyeti ile ilk temas; Amerikan, Tayland, Hindistan, seçmeli ya da hafif kahvaltı ya da geç akşam yemeği; Mısır piramitlerine ilk bakış; yüzyıllardır korunmuş ve Eski Mısır Eserleri Müzesinde sergilenen Tutankamon’un cenaze maskesi, firavun.

Kahire uçak bileti fırsatları – Mısır medeniyetine yolculuk

Kahire uçak biletlerini ayırttıktan sonra yapmanız gereken şey, şehrin sürprizlerinden ve şehrin efsanevi öykülerinden keyif almaktır. Kahire şehri aynı zamanda medeniyetin beşiği olarak da bilinir. Eski Mısır İmparatorluğu’nun kalbinde yer alan Kahire’yi tarihi önem bakımından bir tek Atina geçebilir. Turistleri en çok cezbeden yapılar piramitlerdir. Kahire’den sadece 10 km ötede yer alan ve bu zamana kadar korunmuş dünyanın son harikası olan bu antik kalıntılar, ihtişamı ve saygıyı gözler önüne sermektedir. Afrika’nın en büyük şehrinde görülmeye değer tek şey Piramitler değildir. Eski Eserler Müzesi, tarihteki en eski medeniyetlerden birinin büyük sayıdaki eski eserlerine ev sahipliği yapar ve ziyaretçiler, Gize ve Luksor’daki zenginliğe hayran kalır.

Kahire için uçak biletleri – yılda dört milyon turistin tercihi

Pek çok insan, Yunan kültüründen çok Mısır kültürüne hayrandır. Bu nedenle dört milyondan fazla turist, her yıl Kahire için uçak bileti alır ve çoğu sadece piramitler için burayı ziyaret eder. Bununla birlikte modern şehir, ziyaretçiler için ünlü Mısır kalıntıları kadar ilginç olan kendi turistik mekanlarına sahiptir. Kahire, canlı ve nefes alan bir şehirdir. Eski şehirdeki ve canlı sokaklardaki eski tuğladan binaların manzarası, 21. yüzyıl şehrinin nabzını yansıtır; büyüleyici, kozmopolit bir kentsel alan sunar.

Mısır’da Tatil

Mısır gezisine çıkmak için seçtiğiniz zaman aralığı fark etmeksizin Paravion, uçak biletleri ve otel rezervasyonu için tam bir fırsatlar listesi sunar. Mısır tatil rezervasyonunuzu yaptırmakta tereddüt etmeyin. Mükemmel bir zaman geçireceksiniz!
 
Bavul.com: Kahire uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Kahire uçuşları için internet üzerinden check-in.