Hong Kong

05:48:47

GMT +08:00

1 ¥ (CNY)
=
0.86 TL (TRY)
Bugün
23º
Kapalı
22º / 24º
 • Cu
  22º/26º
 • Ct
  23º/26º
 • Pa
  23º/27º
 • Pt
  23º/26º

Hong Kong’un en iyi restoranları, en popüler mekanları, en iyi barları, ve gece hayatıyla ilgili her türlü bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hong Kong Pub Crawl

Günün asla bitmediği şehir Hong Kong'da Pub Crawl tam anlamıyla eğlencenin hiç ara vermediği bir Pub. Özelikle turistler tarafından tercih edilen bu aralıksız parti noktasında zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız.

Adres: 13 Lyndhurst Terrace, Hong Kong, China

Ozone Bar on top of The Ritz-Carlton

Ritz Carlton Oteli'nin en üst katında yer alan Ozone Bar bütün bir şehir manzarasının önünüze serildiği eşsiz bir bar. Son derece seçkin konukları ağırlayan Ozone Bar kesinlikle size unutulmaz saatler yaşatacak.

Adres: 1 Austin Rd W, Hong Kong, China

Felix Bar

Felix Bar Hong Kong'da işlerin görece daha sakin yürüdüğü bir eğlence noktası. Eğer gün içerisinde gezmekten yorulduysanız ama otele de dönmek istemiyorsanız Felix Bar'ı denemelisiniz. Hong Kong gece hayatı hareketliliğinden uzaklaşmak için Felix Bar uygun bir adres.

Adres: Peninsular Hotel, Salisbury Road, Kowloon, Hong Kong, China

Knutsford Terrace

Hong Kong gece hayatı ile sıradışı bir restoran deneyimini bir arada bulabileceğini mekân Knutsford Terrace kesinlikle gün bittikten sonra görülmesi gereken bir adres. Burada unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Knutsford Terrace, Hong Kong, China

China Bear

Hong Kong'da özellikle şehir sakinlerinin tercih ettiği fast-food restoranı görünümündeki bu bar güzel bir öğleden sonrası için düşünülebilir. China Bear günlük yaşamın akışını takip ederken bir yandan içkinizi yudumlayabileceğini bir mekân.

Adres: 3 Ngan Wan Road, Mui Wo Center, Lantau Island, Hong Kong, China