Hong Kong

22:23:20

GMT +08:00

1 ¥ (CNY)
=
0.86 TL (TRY)
Bugün
22º
Parçalı bulutlu
21º / 23º
 • Pt
  19º/22º
 • Sa
  19º/21º
 • Ça
  19º/23º
 • Pe
  20º/24º

Victoria Harbour'da Gezin

Hong Kong gece hayatı ve günlük yaşamı içerisinde çok önemli bir yeri olan Victoria Harbour'da mutlaka gezmelisiniz. Her Hong Kong gezisi sırasında mutlaka görülmesi gereken bir yer olan Victoria Harbour eğlenceli vakit geçirilecek bir yer.

Hong Kong Yemeklerini Deneyin

Hong Kong yemekleri geleneksel Çin, Japon, Güney-Doğu Asya ve Avrupa mutfaklarının lezzetli bir füzyonu niteliğindedir. En popüler yemekleri arasında dim sum, kızarmış ördek, haşlanmış tavuk, tatlı olarak Hong Kong tarzı ay çöreği ve içecek olarak da sütlü çaylarını sayabiliriz. Hong Kong gezisi süresince mutlaka Hong Kong yemeklerini denemelisiniz.

Hong Kong Alışveriş Fırsatlarını Takip Edin

Hong Kong alışveriş açısından özellikle gezginler için çok büyük fırsatlar taşımaktadır. Çok sayıda ünlü markanın ürünlerini Hong Kong'da oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bu nedenle Hong Kong alışveriş keyfinin en üst düzeyde çıkartılabileceği bir yer.

Gece ve Gündüz Olmak Üzere İki Farklı Gezi Planı Çıkartın

Hong Kong gece hayatı oldukça ünlü bir şehir. Bu nedenle Hong Kong gezisi için kesinlikle bu şehrin kendine has yapısına uygun bir program yapmanız gerekiyor. Hong Kong'da bir geceyi sabaha kadar dolu dolu yaşamak için kendinizi hazırlayın. Sonuçtan çok memnun kalacaksınız!

Kalabalıklara Karışın

Hong Kong nüfus bakımından dünyanın en yoğun bölgesi. Bu nedenle şehir özellikle gezginler için benzersiz bir fırsat sunmakta. Gerçek anlamıyla yüzlerce insanın bulunduğu sokaklarda kalabalıklara karışarak kendinizi günlük yaşamın zorluklarından uzaklaştırmayı deneyebilirsiniz.