Hannover

16:38:19

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
Parçalı bulutlu
-1º / 11º
 • Cu
  1º/11º
 • Ct
  2º/7º
 • Pa
  5º/11º
 • Pt
  7º/14º

Hannover’in en iyi restoran ve kafeleri, Hannover’in geleneksel Alman mutfağının en iyi temsilcileri bu sayfada sizleri bekliyor.

Brauhaus Ernst August

Hannover'de Alman mutfağının özgün lezzetlerini sıcak bir atmosferde yemek istiyorsanız Brauhaus Ernst August kesinlikle uğramanız gereken bir restoran. Fiyatları da son derece makul olan Brauhaus Ernst August özellikle gezginlerin tercih ettiği sıcak bir atmosfere sahip.

Adres: Schmiedestr. 13, Hannover, Lower Saxony, Germany

Restaurant XII Apostel

İtalyan mutfağının ünlü lezzetleri için Hannover'de gidilmesi gereken bir numaralı restoran Restaurant XII Apostel. Özellikle pizza seviyorsanız Restaurant XII Apostel'i mutlaka denemelisiniz çünkü müdavimlerine göre İtalya'dakinden bile iyi pizzalar Restaurant XII Apostel'de servis edilmekte.

Adres: Pelikanplatz 2/4, 30177 Hannover, Lower Saxony, Germany

Block House AmAegi

Hannover'de benzersiz lezzetler sunan bir steakhouse arıyorsanız Block House AmAegi doğru yer. Kaliteli ve hızlı hizmeti ile öne çıkan bu restoranda çok sayıda biftek ve salata seçeneği yer almakta.

Adres: Hildesheimer Strasse 9, Hannover, Lower Saxony, Germany (Südstadt)

Bavarium

Bavarium Hannover'de Alman mutfağının ve özelde Baverya lezzetlerinin sunulduğu bir restoran. Usta aşçıların elinden çıkmış tatları arıyorsanız Bavarium'a uğramanızda yarar var.

Adres: Windmuhlenstrasse 3, 30159 Hannover, Lower Saxony, Germany

Block House

Block House Hannover'de karnı acıkanların dolu dolu bir yemek için tercih ettiği restoran. Zengin menü seçeneği ve cömert tabakları ile Block House gerçek bir yemek şöleni arayanların yeri.

Adres: Standehausstrasse 4, 30159 Hannover, Lower Saxony, Germany

Maredo

Hannover'de biftek dendiğinle akla gelen ikinci mekân da Maredo'dur. Her tabak hazırlanırken en üst düzey kalitenin korunmaya çalışıldığı bu mekânda unutulmaz bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Adres: Georgstr. 38, 30159 Hannover, Lower Saxony, Germany

Basil Restaurant

Basil Restaurant özellikle çiftler için Hannover'de güzel bir akşam yemeği seçeneği sunuyor. Romantik atmosferi ve lezzetli servis tabakları görsel açıdan da restoranı öne çıkartan detaylar arasında.

Adres: Dragonerstr. 30, 30163 Hannover, Lower Saxony, Germany (Vahrenwald)

Weinstube-Ristorante Leonardo

Hannover'de lezzetli bir şarabın eşliğinde İtalyan mutfağının benzersiz tatlarını arıyorsanız Weinstube-Ristorante Leonardo doğru yer. Şefi tüm şehir genelinde bir üne sahip olan Weinstube-Ristorante Leonardo'ya mutlaka uğramanız gerekiyor.

Adres: Sophienstr. 6, 30159 Hannover, Lower Saxony, Germany (Mitte)

Clichy

Hannover'de Alman mutfağının dışarısına çıkıp çevre mutfak kültürlerini de denemek istiyorsanız Clichy Fransız mutfağının özgün lezzetleri ile sizi bekliyor. Şık dekorasyonu ve sıcak atmosferi ile Clichy farklı bir yemek tecrübesini size sunuyor.

Adres: Weissekreuzstr. 31, Hannover-Oststadt, Hannover, Lower Saxony, Germany (Mitte)