Hannover

08:36:59

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
10º
Hafif yağmur
6º / 14º
 • Sa
  5º/16º
 • Ça
  3º/12º
 • Pe
  2º/10º
 • Cu
  1º/12º

Maschee Gölü Kıyısında Yürüyüş

Hannover'in doğal güzellikleri arasında yer alan Maschee gölü gezginler için muhteşem bir atmosfer sunuyor. Bu göl kıyısında yapacağınız bir yürüyüşü unutamayacaksınız. Maschee gölü Hannover'de mutlaka yürüyüş yapmanız gereken büyüleyici bir alan. Hannover gece hayatı dışında Maschee Gölü gibi öğelerle de gezginleri eğlendirmesini bilen bir şehir.

The Red Thread'i Keşfedin

Hannover'de yer alan çok önemli tarihi eserlerin yer aldığı yol olan The Red Thread şehri keşfetmek ve tarihi dokusunu gözlemlemek için harika bir rota. The Red Thread Hannover gezinizin kesinlikle merkezinde yer alması gereken bir güzergâh. Eğer şehrin dokusunu gerçekten keşfetmek istiyorsanız The Red Thread'i mutlaka gezmelisiniz. Hannover gezilecek yerler açısından özellikle The Red Thread ile öne çıkmakta.

Eilenriede'de Doğaya Hayran Kalın

Hannover'in Avrupa'daki en büyük şehir ormanına sahip olduğunu söylemiştik. Eilenriede olarak bilinen bu şehir ormanında çok sayıda farklı bitki çeşidini görmek mümkün. Botanik meraklısı olmasanız bile eğer tabiatın güzelliklerinin kıymetini siz de biliyorsanız mutlaka Eilenriede'yi görmelisiniz. Hannover gezilecek yerler listesinde Eilenriede'nin yeri çok büyük.

Sprengel Müzesini Ziyaret Edin

Hannover'in gezginler için çok büyük önem taşıyan müzeleri arasında Sprengel sahip olduğu benzersiz eserlerle öne çıkmaktadır. Eğer müze gezileri sizi sıkıyorsa ve fazla vakit harcamayı sevmiyorsanız dahi Sprengel müzesini gezin. Sprengel müzesi ziyaretçileri üzerinde ufuk açıcı bir etkiye sahip son derece özel bir mekân.

Hannover Bahçelerini Değerlendirin

Hannover fuarı ve bahçeleri ile çok sayıda seçenekler barındıran bir kent. Hannover'in fuarlardan sonraki en büyük alamet-i farikası olan bahçeleri gezginlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir güzelliği vaat ediyor. Sayısız peyzaj ve süsleme örnekleri ile donatılmış bu bahçelerde Hannover'in tadını çıkartmayı mutlaka denemelisiniz.