Floransa

16:30:28

GMT +02:00

1 € (EUR)
=
6.55 TL (TRY)
Bugün
11º
Parçalı bulutlu
6º / 15º
 • Pt
  6º/15º
 • Sa
  7º/17º
 • Ça
  8º/17º
 • Pe
  9º/19º

Avrupa’ya gidip alışveriş yapmadan dönmek olmaz. Floransa’nın özel alışveriş mekanları, çarşıları ve turistik yerleri bu sayfada yer alıyor. Sayfa içerisinde yer alan Floransa haritası üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Casini Firenze by Jennifer Tattanelli

Casini Firenze by Jennifer Tattanelli Floransa'da alışveriş yapmak için en ideal noktalar arasında bulunuyor. Casini Firenze by Jennifer Tattanelli yüksek kaliteli ve eşsiz bir alışveriş tecrübesini arayan herkes için Floransa'da ziyaretçilerini bekliyor. Özellikle tekstil ürünler göz alan Casini Firenze seyahatinizdeki en önemli alışveriş durakları arasında yer almalı.

Adres: Piazza Pitti 30-31/r, 50125 Floransa, İtalya

Pegna

Floransa Duomo Katedrali yakınlarında bulunan bu süpermarket bildiklerinizden çok farklı... İtalya’nın ve özellikle Toskana’nın peynir ve şarküteri ürünlerini keşfedebileceğiniz leziz bir alışveriş tecrübesi vadediyor.

Adres: Via dello Studio, 8 50122 Firenze, İtalya

Janniderma

Floransa'nın en iyi deri tekstil ürünlerini Janniderma'da bulabilirsiniz. Eşsiz deri tasarımları ile aksesuarlardan giyim kuşam ürünlerine kadar çok sayıda kaliteli tekstil ürünü Janniderma'da sizleri bekliyor. Floransa'da alışveriş keyfine varmak için Janniderma ideal bir nokta.

Adres: dei Benci, 10, 50122 Floransa, İtalya

Goccia Shoes

Floransa'nın en kaliteli ayakkabılarını bulabileceğiniz Goccia Shoes şehrin içerisinde gerçek bir ayakkabı alışveriş merkezi. En yeni markaların son ayakkabı tasarımlarını burada bulabilirsiniz.

Adres: Via Pellicceria 12/r, 50123 Floransa, İtalya

Ponte Vecchio

Floransa'nın en eski köprüsü olan Ponte Vecchio turistler için hem bir gezi hem de alışveriş mekanı. Küçük dükkanlarında sayısız çeşitlilikteki farklı ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Gece Ponte Vecchio'nun ışıltısına ise hayran olmamak imkansız.

Adres: Via Por Santa Maria/Via Guicciardini, 50125 Floransa, İtalya

Mercato Centrale

Floransa'nın en önemli sokak pazarı olan Mercato Centrale saatler boyunca gezerek vaktinizi geçirebileceğiniz bir alan. Günlük ürünlerin yanı sıra bit pazarının da bulunduğu Mercato Centrale'de uygun fiyatlara çok cazip ürünleri yakalayabilirsiniz. Floransa'da alışveriş yapmak için ideal noktalardan bir tanesi Mercato Centrale.

Adres: Piazza dell Mercato, Floransa, İtalya

Noi Leather Wholesale and Design

Giyim kuşam ürünlerine meraklı herkes ve modanın merkezi olan İtalya'ya gelmişken güzel bir kıyafet almak isteyen herkes için Noi Leather Wholesale and Design harika fırsatlar sunuyor. Farklı ve özgün tasarımlara sahip son derece kaliteli tekstil ürünleri için Noi Leather Wholesale and Design doğru bir adres. Deri alışverişleriniz için Noi Leather Wholesale and Design'ı gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz.

Adres: Via Porta Rossa 65/R, Floransa, İtalya

Davide Cerasi Leather Boutique

Floransa'da deri giyim kuşam ürünleri için ziyaret edilmesi gereken önemli alışveriş noktaları arasında Davide Cerasi Leather Boutique'de yer alıyor. Sıradışı tasarımların yanı sıra özellikle ceketleri son derece kaliteli bir dükkan Davide Cerasi Leather Boutique.

Adres: Lungarno Acciaiuoli, 32/R, 50123 Floransa, İtalya

Cellerini

Floransa'da özellikle deri çanta almak isteyenlerin tercih ettiği bir alışveriş yeri olan Cellerini eşsiz deri çantalara sahip. Eğer Floransa gezinizden bir hatıra olarak deri çanta almayı düşünüyorsanız Cellerini doğru adres. Farklı çanta tasarımları ve çanta alışverişinizi Floransa'da yapabileceğiniz ek kaliteli yer Cellerini.

Adres: Via del Sole, 37r, Floransa, İtalya

San Lorenzo Pazarı

Turistik hediyelerin yanı sıra deri ürünler ve giyim alışverişi için yaz-kış açık olan bu pazar en doğru adres... Ancak pazarlık şart!

Adres: Piazza San Lorenzo, Firenze, İtalya

Via dei Tornabuoni 

Bu cadde üzerinde modacıların özgün tasarımlarının yer aldığı butiklerden ve Gucci gibi dünyaca ünlü markaların mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

Adres: Via dei Tornabuoni, İtalya

The Mall

Gucci, Armani, Sergio Rossi gibi tasarımcıların outlet ürünlerinin yer aldığı bir alışveriş merkezi... Şehir merkezine biraz uzakta.

Adres: Via Europa 8, Leccio Reggello, Firenze, İtalya