Dubrovnik

20:46:21

GMT +02:00

1 kn (HRK)
=
0.88 TL (TRY)
Bugün
11º
Hafif yağmur
9º / 13º
 • Ça
  9º/13º
 • Pe
  10º/14º
 • Cu
  11º/14º
 • Ct
  11º/17º

Dubrovik tatilinizi renklendirecek eğlence mekanları ve detaylarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Malvasija Wine Bar

Güler yüzlü ve bölgenin şarapları konusunda engin bir dağarcığa sahip çalışanlarıyla, yerel şarapları tatmak istediğinizde ilk tercihiniz bu aile işletmesi olmalı.

Adres: Dropceva 4, Dubrovnik

Troubadour Jazz Cafe

Şehirde canlı müzik bulabileceğiniz az sayıdaki mekanlardan biri olan Troubadour, müziği sokağa taşıyarak eski şehrin kısıtlı gece hayatına katkıda bulunuyor. Gün boyu ziyaretçi çeken mekan, akşam saatlerinde iyice kalabalıklaşmaya başlıyor.

Adres: Buniceva poljana 2, Dubrovnik

Roxy

Eski şehir merkezinin kısıtlı gece hayatı imkanlarına alternatif, şehrin dışında bulunuyor. Favorilerden biri ise, önceden canlı müziğe ev sahipliği yapan, bugün ise dönemin hatıralarını sergileyerek hizmet vermeye devam eden Roxy.

Adres: Bana Josipa Jelačića 11, Dubrovnik

Revelin

Dubrovnik’te geç saatlere kadar hizmet veren en popüler, en iyi ve en bilinen parti mekanı Revelin turistlerin de dikkatini çeken mekanlar arasında. İçkileri, yemekleri ve servisiyle memnun ayrılacağınız bu mekan günün geç saatlerine kadar hizmet verdiği için tercih ediliyor. 

Adres: Ulica Svetog Dominika

Cafe Buza

Tarihi surların içinden geçerek ulaştığınız Buza’nın manzarası olağanüstü. Cafe Buza’da gün batımını seyrederken Hırvatistan'ın yerel birası Ozujsko içebilir, hafif atıştırmalıklar eşliğinde açlığınızı bastırabilirsiniz.

Adres: Crijevićeva 9                                                    

D'Vino Wine Bar

Tercihiniz şarapsa D’Vino Wine Bar’ı atlamayın, mutlaka fırsatını bulup bu mekanı ziyaret edin. Hırvatistan’ın yerel şarap çeşitlerinin hepsi burada bulunuyor. Yerel peynirlerle donatılan peynir tabağı ise kırmızı şarabın ayrılmazı elbette. Gerçek bir şarap-peynir keyfi için iyi bir mekan.

Adres: Palmoticeva 4a

Rektörler Sarayı

Tarihi bir ortamda klasik müzik dinlemek mi istiyorsunuz? Rektörler Sarayı, Dubrovnik Senfoni Orkestrası’nın ana gösteri mekânı. Bir konseri mutlaka programınıza alın. Hırvatistan’da keyifle dinleyeceğiniz bu konseri hayatınız boyunca tanıdıklarınıza anlatmak ve belki de benzer bir konsere yeniden gitmek isteyeceksiniz.

Adres: Luza Meydanı