Cape Town

10:22:01

GMT +02:00

1 R (ZAR)
=
0.4 TL (TRY)
Bugün
14º
Parçalı bulutlu
10º / 19º
 • Ça
  14º/18º
 • Pe
  15º/16º
 • Cu
  13º/16º
 • Ct
  11º/17º

Cape Town lezzetleri, La FetaVijEatery, 1800 Degrees, 3rd Hudsons Burger Joint gibi yeme-içme mekanları, Cape Town  hakkında pek çok ayrıntıyı aşağıda bulabilirsiniz.

La Colombe

La Colombe Fransız mutfağının seçkin lezzetlerini sunan bir restoran. Özellikle gezginler için ideal menüleri bulunan mekanın hizmet kalitesi de mükemmel.

Adres: Constantia Uitsig Wine Estate, Cape Town Central, South Africa

Miller'sThumb, Fine Fish Fare

Cape Town'da çağdaş yemek tarzlarını tatmak isteyenler için Miller's Thumb, Fine Fish Fare son derece uygun bir mekân. Özellikle çocuklu aileler için çok sayıda seçenek sunan Miller's Thumb, Fine Fish Fare mutlaka yemek yenmesi gereken yerler arasında.

Adres: 10b Kloofnek Road, Cape Town Central 8001, South Africa

Savoy Cabbage

Afrika mutfağının sıra dışı lezzetlerini tatmak için Savoy Cabbage son derece uygun bir mekan. Çağdaş mutfak seçeneklerinin yanı sıra yeni bir lezzet denemek isteyenler için Savoy Cabbage uygun bir tercih.

Adres: 101 Hout Street, Cape Town Central 8000, South Africa

Willoughby&Co

CapteTown'da suşi mi olur demeyin! Cape Town sakinlerinin müdavimi olduğu bu Asya füzyon mutfağının yer aldığı Willoughby&Co mutlaka yemek yenmesi gereken noktalardan.

Adres: Shop 6132 Victoria Warf, Cape Town Central, South Africa

La Mouette

Cape Town'da leziz Akdeniz mutfağının zengin menü seçeneklerini tatmak için La Mouette son derece uygun bir mekan. Çağdaş ve vejetaryen menü seçenekleri ile La Mouette oldukça güzel bir lezzet turuna sizi de davet ediyor.

Adres: 78 Regent Road, Cape Town Central 8005, South Africa

La Feta VijEatery

Cape Town'ın yemek konusunda tartışmasız lideri La Feta VijEatery kendine has el yapımı mobilyaları, yılların birikimiyle seçilmiş yemek eşyaları ile harika bir restoran. Farklı mutfaklara ait çok sayıda yiyecek arasından dilediğinizi seçebilir ve zengin Afrika mutfağından örnekleri afiyetle yiyebilirsiniz. Ancak restoranın pazar günleri kapalı olduğunu belirtmekte fayda var.

Adres: Shop No 4, Bella Rosa Street, Rosenpark, Cape Town

@ 3Fig

Güney Afrika'da yabancı bir gezgin olarak birinin evinde yemek yeme deneyimini yaşamak isteyen herkes için ideal yer @ 3Fig. Bu mekanın diğerlerinden farkı bir rezidans dairesi içerisinde kurulmuş olması. Bu özel "yemek kulübünü" kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Adres: @3 Fig in Newlands, Cape Town

1800 Degrees

Üst sınıf bir ızgara keyfini Cape Town'da yaşamak isteyenler için 1800 Degrees doğru tercih. Zengin kokteyl ve içecek menüsüyle dikkat çeken bu restorana mutlaka uğrayın.

Adres: 1800 DegressSteakhouse, Green Point, Cape Town

3rd Hudsons Burger Joint

Afrika'da afiyetle şık bir burger yemek isteyenler için 3rd Hudsons Burger Joint doğru nokta. Esprili menüsünde Ba-rack-o-lama'yı yemeden asla 3rd Hudsons'tan ayrılmayın. Vejetaryenler için özel burger seçenekleri de restoranda mevcut.

Adres: Cleveland Road, SouthernSuburbs, Cape Town

6 Spin Street Restaurant

Adını bulunduğu sokaktan alan bu restoran size sıradan bir yer gibi görünmesin. 1902 tarihli eski ve klasik bir bina içerisine kurulmuş olan bu restoranda Cape Town'ın üst düzey hizmet veren şef ve garsonları yer almakta. Cape Town'a gitmişken böylesi bir binada yemek yemekte yarar var.

Adres: 6 Spin Street, Rosebank, Cape Town 8001