Cape Town

07:53:18

GMT +02:00

1 R (ZAR)
=
0.4 TL (TRY)
Bugün
18º
Parçalı bulutlu
17º / 20º
 • Sa
  16º/23º
 • Ça
  18º/23º
 • Pe
  18º/26º
 • Cu
  17º/21º

Cape Town’da alışveriş için gidilmesi gereken adresler, alışveriş noktaları ve popüler mekanlar hakkında her şeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Shimansky

Güney Afrika ve Cape Town'ın en büyük zenginliği olan elmasların işlendiği son derece sıradışı tasarımlar sahip takıların sergilendiği Shimansky elmas ve değerli takı alışverişi için son derece ideal bir dükkan.

Adres: Level 1, TheClockTower | Waterfront, Cape Town Central 8002, South Africa

Old Biscuit Mill

Cape Town'ın en büyük ve kapsamlı sokak pazarı sayılabilecek Old Biscuit Mill çok sayıda ürünün satıldığı bir alan. Uygun döviz kuru nedeniyle güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz Old Biscuit Mill Cape Town gezinizde mutlaka uğramanız gereken bir yer.

Adres: 373 - 375 Albert Road | Woodstock, Cape Town Central, South Africa

Bay Harbour - The Market

Cape Town'ın önemli alışveriş noktaları arasında Bay Harbour - The Market gelmektedir. Özellikle farklı lezzetleri tatmak isteyenler için Bay Harbour - The Market çok sayıda yiyecek seçeneğinin satıldığı bir mekan özelliğindedir.

Adres: 31 Harbour Road | Hout Bay, Cape Town Central, South Africa

African Trading Port

Afrika kıtasının en büyük pazarları arasında yer alan Cape Town'da African Trading Port çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle diğer Afrika ülkelerinde üretilmiş ürünlerin yer aldığı bu alışveriş noktası hediyelik eşya almak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek sunuyor.

Adres: V & A Waterfront, Cape Town Central, South Africa

Canal Walk Shopping Centre

Canal Walk Shopping Centre Cape Town'ın en görkemli mimari özelliklere sahip alışveriş merkezi. Ülke genelinde satılan önemli ürünleri bu alışveriş merkezinde bulabilirsiniz.

Adres: Century City Drive, Cape Town Central, South Africa

Shoe HQ

En son modalardan da ileri avant-garde ürünleri bulabileceğiniz ayakkabıları yok pahasına Shoe HQ'dan alabilirsiniz. Cape Town alışveriş noktaları arasında ayrıcalıklı bir yeri olan bu mağazada sadece ayakkabı özelinde ürünler yer almakta. Çok uygun fiyatlara alışveriş yapmanın avantajını arıyorsanız Shoe HQ bir cennet.

Adres: CnrRadnor,  ParowIndustria, Cape Town

Cavendish

Cape Town'ın ödüllü alışveriş merkezi olmakla gurur duyan Cavendish 250 elit dükkanla faaliyet gösteren bir ticaret merkezi. Sinema salonları, restoranları ve kahve dükkanlarıyla güzel bir alışveriş tecrübesi yaşayabileceğiniz Cavendish Cape Town alışveriş noktalarından bir tanesi.

Adres: Main Road, Claremont, Cape Town

Rug Warehouse

Güney Afrika'nın önde gelen halı firması Rug Warehouse evine Cape Town'dan şık bir anıyla dönmek isteyenleri bekliyor. Güzel bir halıyla Cape Town alışveriş planınızı kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca farklı tasarımlara sahip özgün ev tekstili ürünleri de Rug Warehouse'ta bulabilirsiniz.

Adres: OldPaarl Road, Brackenfell, Cape Town

The Paddocks

Adını Güney Afrika'nın tarihi liman ticaretinden alan The Paddocks Cape Town'un en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi. Alışveriş seçeneklerinin yanı sıra bu merkezde otuzdan fazla restoran ve güzellik salonu bulunmakta.

Adres: Racecourseand Grand National Boulevard, Milnerton, Cape Town

Cape Quarter

Eğer turistik alışveriş merkezlerini tercih etmiyorsanız Cape Quarter aradığınız yer olabilir. Cape Town sakinlerinin sıklıkla tercih ettiği farklı ve göz alıcı tasarımıyla Cape Quarter sadece alışveriş değil seyirlik bir yer.

Adres: 72 Waterkant Street, Green Point, Cape Town