Budapeste

21:55:15

GMT +02:00

1 Ft (HUF)
=
0.01 TL (TRY)
Bugün
Kapalı
2º / 8º
 • Ct
  2º/12º
 • Pa
  7º/11º
 • Pt
  7º/8º
 • Sa
  7º/13º

En temiz, en medeni, en zengin ve en güzel Avrupa başkentlerinden biri hiç şüphesiz Budapeşte’dir. Bu nedenle Bavul.com, Budapeşte uçak bileti fırsatları ile en iyi turistik mekanlar kategorisine Budapeşte’yi dahil etmektedir. Böyle bir gezinin mükemmel olması için Paravion, Budapeşte uçak biletlerinin rezervasyonundan otel ve gezi programının seçilmesine kadar Macaristan’daki tatilinizi planlamanızda size yardımcı olacaktır.

 

Tatile çıkmayı düşündüğünüz zaman aralığı için Budapeşte uçak biletlerini sorgulamaya başlayın; Budapeşte uçak bileti fırsatları listesini gözden geçirin; Bu tatil yeri için en uygun uçak bileti seçeneğini seçin; İlk seçilen zaman aralığından itibaren ± 3 günlük bir zaman aralığı içindeki diğer önerileri incelemeyi unutmayın.

Budapeşte için uçak bileti rezervasyonu

Paravion, en iyi fırsatı seçtikten ve Budapeşte uçak biletlerini ayırttıktan sonra konaklama seçenekleri ile ilgili bilgileri incelemenizi tavsiye eder. Otel ile ilgili bilgiler web sitesinde yer almaktadır.

Budapeşte uçak bileti fırsatları – Saraylar şehrine bir gezi

Uçak biletlerinizi doğruca Paravion internet sitesi üzerinden ayırtarak saraylar şehri Budapeşte'ye hayallerini kurduğunuz yolculuğa çıkabilirsiniz. Acele edin ve Budapeşte uçak biletlerinizi ayırtın. Gittiğiniz yerde pek çok saray ve kale bulacaksınız. Bunlardan bazıları: Kraliyet Sarayı, VAJDAHUNYAD Kalesi ve Balıkçı Kalesi.

Budapeşte uçak biletleri fırsatı ile üstün bir şehri ve şaşırtıcı kültür başkentini keşfedin

Tatiliniz başlamak üzereyse ve Budapeşte uçak biletlerinizi ayırttıysanız keşfetmeye hazırlanın: Budapeşte’yi temsil eden eski ile yeninin şaşırtıcı karışımı, geleneksel Budapeşte sanatları, şehrin mimari harikaları ve bol miktarda heyk ve anıt.

Budapeşte uçak biletleri ile açık havada tarih ve sanat

Budapeşte uçak biletleri seçeneklerinden birini seçerek ve Macaristan’ın başkentine yolculuk ettiğinizde ister istemez buradaki insanların tarihini, şehrin geçirdiği evreleri ve Budapeşte’deki hem klasik hem de modern sanatın önemi ilginizi çekmeye başlayacaktır. Budapeşte, iki kısımdan (Buda ve Peşte) oluşur, her biri Tuna Nehri’nin bir tarafındadır. Şehrin bilinen binalarının çoğu, Tuna Nehri çevresinde yer almaktadır, bu nedenle çok hayran kalacağınız Budapeşte’deki kültürel zenginliklerin çoğunu kısa sürede inceleyebilirsiniz. Budapeşte’deki turistik yerler gittiğiniz noktaya bağlı olarak anıtlarla ve heykellerle süslenmiş kent meydanları ile bahçe satışlarından kültür saraylarına, çeşitli türlerdeki müzelere ve anıtların bulunduğu parklara kadar farklı gruplara ayrılmaktadır. Tuna Nehri’ndeki Margaret Adası, Budapeşte’deki en güzel yerlerden biridir. Yürüyerek köprü üzerinden ya da turistlere özel gezi tekneleriyle bu adaya ulaşabilirsiniz. Budapeşte’ye yapılacak bir ziyaret kesinlikle hayallerdeki gezi olacaktır. Budapeşte uçak biletlerinizi şimdi ayırtın.

Macaristan’da Tatil

Bavul.com, Macaristan’ı tatil için en iyi mekânlar arasında önermektedir. Budapeşte’de tatil ile ilgili olarak en iyi kararı verebilmeniz için sizi Macaristan uçak biletlerini gözden geçirmeye davet ediyoruz.
 
Bavul.com: Budapeşte uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Budapeşte uçuşları için internet üzerinden check-in.