Bombay

01:31:27

GMT +05:30

1 ₹ (INR)
=
0.08 TL (TRY)
Bugün
29º
Kapalı
27º / 31º
 • Pe
  27º/31º
 • Cu
  28º/31º
 • Ct
  28º/31º
 • Pa
  28º/31º

Hindistan’da özel bir tatil geçirmek istediğinizde Mumbai uçak biletleri sizin için en uygun seçimdir. Paravion sayesinde Hindistan’da tatilinizi geçirmeyi seçtiğiniz şehirden sadece bir tık uzaktasınız. Sitemizde istediğiniz zaman dilimi için Mumbai uçak biletlerinizi online ayırtabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, arama formuna seyahat bilgilerinizi yazmak. Mumbai uçak biletleri için bir arama başlatın ve sonuçları kontrol edin. Mumbai uçak biletleri için en uygun fırsatı seçin ve Hindistan’a yapacağınız geziyi planlayın.

Site üzerinden Mumbai uçak biletlerini hızlı kolay ve yalın bir şekilde alabilirsiniz

Mumbai için uçak bileti ayırtmak veya almak istediğinizde Bavul.com, havaalanındaki bekleme süresinden ve kalabalıktan da sizi kurtarır. Doğruca site üzerinden daha hızlı ve daha ucuz bir şekilde Mumbai uçak biletlerinizi ayırtabilir, aynı zamanda Bavul.com sitesinde online check-in işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mumbai hakkında – Mumbai uçak bilet fırsatları

Kısa bir süre öncesine kadar Bombay olarak bilinen bu kozmopolit şehrin 7 balıkçı köyü ile temsil edildiği ve diğer adalarla birlikte Hindistan yarımadasının Batı yakasını kapladığına inanmak zordur. Zaman geçtikçe Mumbai, tüm yarımada için önemli bir liman ve giriş kapısı haline gelmiştir. Günümüzde ise şehir, Hindistan’ın ticari ve finansal başkenti olarak bilinir.

Dün ve bugün Mumbai – Mumbai için uçak biletleri

Bölge, Catherine of Braganza’nın başlık parasının bir kısmı olarak İngiltere Kralı 2. Charles’a hediye olarak sunulmadan önce Portekizlilere aitti. İngiliz hakimiyeti altında kaldığı süre boyunca şehir ve tüm Hindistan, yöneticilerin insani arzularından ötürü olmasa da modern bir çağa adım atmıştır. Devasa gelire sahip büyük bir şirketler grubu olan the East India Company bölgeyi yönetmiş ve 90 yıl boyunca bölgenin hem doğal kaynaklarını hem de insan kaynaklarını sömürmüştür. Halk isyanının ardından bölge, İngiliz Hükümdarlığının daha nazik bir yönetimi altına girmiştir, ve bu yönetim altında Bombay, modern ve günümüzdeki gibi önemli bir şehir haline gelmiştir. Zaman geçtikçe Mumbai, tüm yarımada için önemli bir liman ve giriş kapısı haline gelmiştir. Mumbai uçak biletlerinizi seçin ve şu anda Hindistan’ın ticari başkenti olan şehri keşfedin.

İlginç bir gezi için Mumbai uçak biletlerini ayırtın

Tatilinizi nasıl geçireceğinize karar verdikten sonra Mumbai uçak biletlerinizi ayırttığınız takdirde ilginç bir deneyimin tadını çıkaracaksınız. Mumbai ziyaretçilerini hemen etkilemez, fakat burada bir çeşit canlılık, bir şehirde olması gerekenden daha fazlası anlamına gelen bir enerji vardır. Burası Hindistan’ın en zengin şehridir, fakat aynı zamanda da Hindistan’daki diğer şehirlerdekinden daha fazla sayıda yoksul insanı barındırmaktadır. Burası bir karşıtlıklar şehridir. Esasen şehir manzarasına sahip Victoriana’da görülecek çok şey vardır (örneğin, Victoria Terminus tren istasyonu ya da Rajabai saat kulesi). Elephant adası gibi daha eski turistik mekanlar da dikkate değerdir. Mumbai’de birkaç gün geçirin, birkaç yüzyıl daha eski olan insan eliyle yapılmış eserlerin yanı sıra 21. yüzyılın Hindistan’ını keşfedeceksiniz.

Hindistan’da Tatil

Paravion, yılın her mevsiminde Hindistan’a gezi düzenler. Paravion online sistemini kullanarak uçak biletlerinizi ve otel odalarınızı ayırtabilirsiniz.
 
Bavul.com: Mumbai uçak biletlerinin online rezervasyonu ve Mumbai uçuşları için internet üzerinden check-in.