Antalya

20:08:49

GMT +03:00

Bugün
20º
Kapalı
16º / 23º
 • Ct
  19º/26º
 • Pa
  20º/26º
 • Pt
  18º/25º
 • Sa
  17º/25º

Yamaç paraşütü yapın!
Olympos’ta yapabileceğiniz yamaç paraşütü hem adrenalinizi yükseltecek hem de Gelidonya Feneri, Adrasan ve Karaöz’ün eşsiz manzarasını havadan izleme fırsatı sunacak.

 

Jeep safari yapın!
Jeep safari yapmadan geri dönmeyin! Bu macera sırasında, olağanüstü manzaraları fotoğraflayacak, yörük çadırı, camii ve köy evi ziyaretleri yapacak, akarsu kenarında öğle yemeği yiyerek serin sularda yüzme imkânı yakalayacaksınız.

 

Kendini dalgalara bırak!
Raftinge meraklıysanız ve denemek istiyorsanız Antalya bu deneyim için doğru adres! Köprülü Kanyon’da rafting heyecanı sizleri bekliyor.

 

Şelalede yürü!
Uçansu Şelalesi’nde doğa yürüyüşüne çıkın. Bu gezi sırasında cumhuriyet döneminin en eski köyleri ve antik şehirleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Yunuslara dokun!
DolphinLand’da yunusları ziyaret etmelisiniz. İsterseniz onlara dokunabilir ve hatta beraber yüzme şansı yakalayabilirsiniz.

 

Saklıkentin gizemini çöz!
Antalya’yı 10 Aralık-10 Nisan tarihleri arasında ziyaret edecekseniz mutlaka Saklıkent Kayak Merkezi’ne uğrayın. Kayakçıları zirvede ağırlayan tesislerin kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve wellness center gibi konforlu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Mavi yolculuğa çık!
Antalya-Manavgat yat turuna çıkın ve mavi-turkuaz renklerdeki temiz sular üzerinde Antalya’nın koylarını dolaşın.

 

Plajları keşfet!
Kekova Batık şehrini, Myra ve Olympos Antik Kenti’ni, Damlataş Mağarası’nı ve Patara Plajı’nı ziyaret etmeden dönerseniz çok şey kaçırmış olacaksınız!

 

Akdenizin lezzetlerini tanı!
Kabak çiçeği dolması ve börülce salatasının tadına bakın.