Kupon kodu kullanım kılavuzu

Kişiye özel kodunuzu bavul.com alışverişinizde kullanıp seyahatinizde indirim almak için birkaç basit basamağı takip etmeniz yeterli olacaktır.
 
1- Sayfanın üstündeki menüden üyeliğiniz var ise kullanıcı girişi yapabilir veya yeni kullanıcı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızı kullanarak da bavul.com üyesi olabilirsiniz. Kupon kodu kullanımı için üye girişi yapılmış olması mecburidir.
 
 
2- Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra dilediğiniz uçak bileti, otel, yurt dışı paket tur veya cruise ürünlerinden birini veya birkaçını sepetinize ekleyerek alışverişi tamamlama alanına devam edersiniz. Sırasıyla seyahat özetiniz ve yolcu bilgilerini girip gözden geçirebilirsiniz.
 
 
 
3- Ödeme seçenekleri sayfasında sağdaki menüde bulunan alana size özel gönderilmiş olan bavul.com kupon kodunu girdiğiniz takdirde kuponun değeri kadar ücret toplam seyahat tutarınızdan düşecektir.
 
 
Her kupon kodu site içerisinde bulunan her üründe geçerli olmayabilir. Kuponu edindiğiniz kaynakta mutlaka kuponu kullanabileceğiniz alanlar (yurt içi uçak, yurt dışı uçak, otel, yurt dışı tur, cruise) belirtilmiş durumda olacaktır.
 
Kupon kodu tutarınız seçmiş olduğunuz seyahatin tutarından yüksek olmamalıdır. Kupon kullanımıyla ilgili merak ettiğiniz herhangi bir konu ile ilgili 0850 480 4 480 numarasından çağrı merkezimize ulaşabilir veya bavul@bavul.com adresinden bize eposta gönderebilirsiniz.