Ukraine Internatinal Airlines Uçak Bileti Online Sorgulama ve Rezervasyon

Bir hava yolu şirketi hakkında bilgi arayın
Ukrayna Hava Yolları’nın yolculuğu, 1992 yılında Kiev – Londra arasında yaptığı ilk uçuşla başlar. Firma, Ukrayna’da yabancı yatırımcı sermayesiyle kurulan ilk firmalardan biri olduğu gibi, eski Sovyet ülkeleri arasında Boeing 737-400 uçağını satın alıp kullanan ilk firmadır. 2011 yılında Ukrayna Devleti’nin, elindeki %62’lik hisseyi satmasıyla firma tamamen özelleşmiştir. 
 
1994 yılında kargo taşımacılığına başlayan Ukrayna Hava Yolları 2000 yılında kargo sınıflandırmasına getirdiği yeni bir sistemle canlı hayvanlardan taze gıdaya ve değerli eşyalara kadar, çok geniş yelpaze ve çeşitlilikteki yükleri taşıyabilir hâle gelmiştir.
 
Ucuz uçak bileti satarak uçak yolculuğunu daha erişilebilir kılmayı amaçlayan 2013 yılı içinde yolcu sayısını %60 arttırarak iki milyon iki yüz bin yolcu taşımıştır. Rakibi olan Aerosvit adlı firmanın batmasıyla birlikte daha önce gitmediği rotalara da uçuşlar başlatan Ukrayna Hava Yolları, 31 uçaklık filosuyla 80 noktaya yolcu taşımaktadır. 
 
 

Bagaj Politikaları

* Yasal uyarı: Bagaj taşıma hakkı sadece bilgi amaçlıdır. Bagajınızın maksimum ağırlığı elektronik biletinizde görüntülenmektedir. Bavul.com yetkilisinden ve taşıyıcı web sitesinden bagaj hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

Ukraine Internatinal Airlines

Bu havayolu için mevcut bagaj politikası bulunmamaktadır