Sun Express Havayolları Uçak Bileti Online Sorgulama ve Rezervasyon

Bir hava yolu şirketi hakkında bilgi arayın
Sun Express Luthansa Grubu ve Türk Hava Yolları işbirliğinin meyvesi olarak hayatına başladı. İki büyük havayolu firmasının gücü, deneyimi ve altyapısıyla 1989’da kurulan firma Frankfurt ve Antalya arasında charter hizmeti zaman içinde serpilip büyüyerek 2001 yılında Frankfurt – Antalya hattında tarifeli uçuşlara başladı. Bu hamlesiyle Sun Express, yurtdışına tarifeli uçuş düzenleyen ilk Türk özel havayolu firması unvanını elde etti. 
 
Ardındaki güç ve yaptığı cesur atılımlar sayesinde oldukça hızlı büyüyen firma, Antalya’dan sonra İzmir’i de merkez üssü edinerek 2006 yılında buradan Anadolu’nun çeşitli illerine doğrudan uçuşlar başlattı. Bu atılımlar Sun Express, İzmir’den Anadolu şehirlerine doğrudan uçuş düzenleyen ilk havayolu firması olma unvanını da elde etti.
 
2010 yılına gelindiğinde firma 6 adet yepyeni uçağının teslimatını kutladığı sırada marka imajını, yüzünü, hizmet biçimini ve kurumsal kimliğini tamamen yenileyeceğini açıkladı yolcularının seyahat deneyimini arttırma odaklı yeni hizmetlerini tanıttı. Bunlar arasında sık seyahat edenlere yönelik yolcu avantaj programı, SunPoints de vardı. Ayrıca bu etkinlikle sırasında Sun Express’in başka bir cesur atılımı olan Almanya ve Anadolu şehirleri arasında doğrudan tarifeli uçuşların başlatılacağı da duyuruldu.
 
Arkasındaki iki dev hava yolu firmasının güç ve deneyimini en iyi şekilde kullanan Sun Express günümüzde, Antalya’daki “yeşil” çevre dostu binasından yönetilmektedir. 55 uçaklık filosuyla, aralarında Türkiye turizmini de doğrudan etkileyen merkezlerin olduğu 107 noktaya uçuşlar düzenlemektedir. İlk kurulduğu sıralarda kendini charter havayolları olarak konumlandıran Sun Express ilerleyen zamanlarda ucuz uçak bileti sunabilen bir firma olmakla birlikte belirli hizmet standartlarının üzerinde kalmayı hedeflemiştir. 
 
 

Bagaj Politikaları

* Yasal uyarı: Bagaj taşıma hakkı sadece bilgi amaçlıdır. Bagajınızın maksimum ağırlığı elektronik biletinizde görüntülenmektedir. Bavul.com yetkilisinden ve taşıyıcı web sitesinden bagaj hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

Sun Express Havayolları

Bu havayolu için mevcut bagaj politikası bulunmamaktadır