Royal Jordanian Uçak Bileti Online Sorgulama ve Rezervasyon

Bir hava yolu şirketi hakkında bilgi arayın
 
 
 
 
Havayolu ittifakı: Oneworld
Sık uçuş programı: Royal Plus Royal
 
Jordanian Havayolları, Ürdün'ün ulusal havayolu şirketidir, merkez ofisi Amman'da dır.
 
Amman Queen Alia International Havalimanı merkezli olarak dört kıtaya tarifeli seferler düzenlenmektedirler.
 
Royal Jordanian, Arap Hava Taşıyıcıları Örgütü (Arab Air Carriers Organization) ve Oneworld havayolu birliği üyesidir.
 
Royal Jordanian Havayolları'nın Türkiye'den uçtuğu noktalar; İstanbul'dan Amman'a karşılıklı seferlerle direkt uçuşları bulunmaktadır.
 
 

Bagaj Politikaları

* Yasal uyarı: Bagaj taşıma hakkı sadece bilgi amaçlıdır. Bagajınızın maksimum ağırlığı elektronik biletinizde görüntülenmektedir. Bavul.com yetkilisinden ve taşıyıcı web sitesinden bagaj hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

Royal Jordanian

nerden/nereye Kuzey Amerika
Flight Class El bagajı ilk verilen bagaj ikinci verilen bagaj
Economy class 1 ücretsiz El bagajı (maks. ebatlar (9 X 16 X 20 inç) veya (23 X 41 X 51cm) ama, ebatlarının toplamı geçmemeli (45 inç)(115 cm). Bu ebatlara tekerlekler dahil, sapı, kenar cepleri, v.b.) Ücretsiz (ebatlarının toplamı bir parçanın üzerinde olmamalı 158 cm/62 inç) Ücretsiz (ebatlarının toplamı bir parçanın üzerinde olmamalı 158 cm/62 inç)
Business class 2 ücretsiz El bagajıs (maks. ebatlar (9 X 16 X 20 inç) veya (23 X 41 X 51cm) ama, ebatlarının toplamı geçmemeli (45 inç)(115 cm). Bu ebatlara tekerlekler dahil, sapı, kenar cepleri, v.b.) Ücretsiz (ebatlarının toplamı bir parçanın üzerinde olmamalı 158 cm/62 inç, kural olarak ikişi toplamını geçmemeli 273 cm/107 inç) Ücretsiz (ebatlarının toplamı bir parçanın üzerinde olmamalı 158 cm/62 inç, kural olarak ikişi toplamını geçmemeli 273 cm/107 inç)