OnurAir Havayolları Uçak Bileti Online Sorgulama ve Rezervasyon

Bir hava yolu şirketi hakkında bilgi arayın
Onur Air, Türk sivil havacılık tarihindeki yolculuğuna, İstanbul’dan Ercan Havalimanı’na doğru hareket eden tek bir uçakla başladı. Kısa bir süre sonra ikinci, ardından da üçüncü uçağını alan firma Ten Tour ile anlaşarak büyümesini hızlandırdı. Yükseliş çizgisini korumayı başaran Onur Air tek bir uçakla çıktığı yolculuğunun başlangıcından yalnızca 3 yıl sonra 9 uçaklık bir filoya sahip olmuştu.
 
Genç ve gözüpek firma, 1995 yılında tamamen Ten Tour bünyesine katılır ve 1997 yılına gelindiğinde belirli uçak modellerinde, diğer firmalara hizmet ve teknik danışmanlık sağlayacak deneyime ve 16 uçaklık bir filoya sahiptir. Ancak 1998 yılında yaşanan ekonomik kriz firmayı da etkiler ve firma krizden sağ çıkabilmek için filosunu küçültmek zorunda kalır. Küçülen filo karşısında mevcut personelini diğer firmalarda çalıştırılması gibi yöntemlere de başvuran firma tüm zorluklara rağmen 2000 yılına kadar varlığını sürdürmeyi başarır.
 
2000 yılında krizin ve turizmi olumsuz etkileyen etkenlerin azalması sonucu yeniden büyüme eğrisini yeniden yakalayan firma filosunu da tekrar büyütmeye başlar. Günümüzde Türk sivil havacılık sahnesindeki hatırı sayılır oyunculardan biri olan Onur Air başlangıcından bu yana kendini ucuz uçak bileti sunan bir havayolu olarak sınıflandırmıştır. Bavul.com üzerinden birkaç adımda alınan uygun fiyatlı Onur Air biletlerini satın almanız mümkündür.
 
 

Bagaj Politikaları

* Yasal uyarı: Bagaj taşıma hakkı sadece bilgi amaçlıdır. Bagajınızın maksimum ağırlığı elektronik biletinizde görüntülenmektedir. Bavul.com yetkilisinden ve taşıyıcı web sitesinden bagaj hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

OnurAir Havayolları

Bu havayolu için mevcut bagaj politikası bulunmamaktadır