EasyJet Uçak Bileti Online Sorgulama ve Rezervasyon

Bir hava yolu şirketi hakkında bilgi arayın
 
 
 
 
 
Sık uçuş programı: EasyJet Plus
 
EasyJet, 1995 yılında EasyGroup holding'in bir parçası olarak kuruldu. Londra Luton havalimanı merkezli bir İngiliz havayolu şirtketidir. Kıbrıslı girişimci Stelios Haji-Ioannou tarafından, kiralanan 2 adet Boeing 737-200 uçağı ile uçuşlarına başlamıştır. Başlangıçta Londra Luton'dan Glasgow ve Edinburg'a uçuş gerçekleştirirken, bugünler de Birleşik Krallık'da 32 ülke de 600 rota'ya ulusal ve uluslararası tarifeli seferlerle, en çok yolcu taşıyan havayolu şirketidir.
 
EasyJet uçuşlarının ekonomik olmasının ana sebebi, son bilet fiyatlarına uçuş sırasında yolculara verilen içecek ve yiyeceklerin dahil olmamasıdır. Firmanın tüm uçuşlarında yolcuların isterlerse ayrıca satın alabileceği hafif yiyecekler veya içecekler sunulmaktadır. Bu uygulama Avrupa'da ilk kez EasyJet firması tarafından başlatılmıştır.
 
Easy jet Havayolları'nın Türkiye'den direkt uçtuğu noktalar;
 
İstanbul - Sabiha Gökçen'den Londra-Luton,
 
İzmir'den Londra- Gatwick,
 
Bodrum'dan Edinburgh, Liverpool, Bristol, Londra-Stansted, Londra-Gatwick,
 
Dalaman'dan Edinburgh, Manchester, Bristol, Londra-Stansted, Londra-Gatwick,
 
Antalya'dan Manchester, Londra-Gatwick ve Basel'e karşılıklı seferlerle direkt uçuşları bulunmaktadır.
 
 

Bagaj Politikaları

* Yasal uyarı: Bagaj taşıma hakkı sadece bilgi amaçlıdır. Bagajınızın maksimum ağırlığı elektronik biletinizde görüntülenmektedir. Bavul.com yetkilisinden ve taşıyıcı web sitesinden bagaj hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

EasyJet

Bu havayolu için mevcut bagaj politikası bulunmamaktadır